salonu ayırmak

merhaba. salonumuz büyük, bir kısmını oda yapmak istiyoruz (12 metrekare kadar) ama büyük inşaata girmeden (kiracıyız) bu mümkün müdür, sunta montelesek, izolasyon, kapı falan nasıl halledilir bir şey mi, tahminen ne kadar tutar?

dünyanin en cakal ev sahipleri olarak uni mahallelerinde ev sahipleri salonu "pimapenle" bölüp daha cok odali gibi kiraliyor. ama su ana kadar gördügüm sunta, pimapen yönemlerinin hicbiri göze hitp etmiyordu. söyleyeyim. mümkün, en kolayi tahta paravan, en zoru yeni duvar. ama gerek var mi siz karar verin. güncel fiyat bilmiyorum.

  • wiillii  (22.06.16 15:24:34)
sunta salonda çok cırtlak durur bence de. dışarısına boyama falan yapılabilir, ne bileyim iki üç çerçeve asılır diye düşünüyordum.

  • kaufman  (22.06.16 15:25:52)
cam tuğla ile örsünler

  • ne nicki be  (22.06.16 15:35:19)
alci bölme duvar www.yedigun.com

  • emrahday  (22.06.16 16:18:06)