Ooof oof nolacak bu durum. ne yapayım ben.

1.5 yıllık bir ilişkim vardı, ocakta sözlendik ama nisan ayında ayrıldık ve tamamen ondan kaynaklandı. Kendisi aşırı kıskanç bi insandı, daha önce 3 erkek arkadaşım oldu ve ilişki boyunca bunların herhangi birisinden gelen bir mesaj, bir arama, yolda karşılaşma vs. yüzünden hep ayrılma noktasına geldik, çok seviyordum o yüzden aradım, ağladım, gittim yalvardım bi şekilde barıştık.

Son olayda da bir gün baktım eski sevgililerimden birisi facebooktan ekleme isteği yolladı fakat sadece isim var arkadaş sayısı az falan, arattım başka hesabını da bulamadım, gerçekten o olmasından korktum hemen reddettim hiçbir şey de demedim sevgilime fakat bi yandan da ya fake hesap açıp beni deniyorsa diye içim içimi yiyordu, sonra tekrar istek yolladı ben de engelledim. Bundan 2 gün sonra bi gün evde oturuyorduk sakin sakin yani çok normaldi her şey, bi anda suratı gitti aa noldu neyin var neyin var baya ısrar ettim. Sen evine gitsene dedi, "noldu cevap ver bi şey söyle, neden" diyorum, bi anda gitsene ya diye nasıl bağırıyor görmeniz lazım, o kadar anlamsız ki ne yapacağımı şaşırdım. Gitmiyorum neden sebebini söyle dedim, tuttu beni çantamı da aldı, gidip kapıyı açtı sonra da siktir olup gitsene lan diye dışarı fırlattı. kapıya vurdum vurdum açmadı. Eve gittim mecbur, yoldayken mesaj atmış git şimdi kimle arkadaş oluyosan ol, bütün dünya ekler seni, umarım eklemekle de kalmazlar....... yazmış (burdan anladım ki kendisi beni denemek için yapmış :((( yine sınav yaptı ve geçemedim gibi düşünüyor).

10 gün önce beni aradı ağlayarak barışmak istiyor, beni çok sevmiş, tek arzusu benmişim. O sıra depresyondaymış ilaç bile kullanıyormuş ama bana söylememiş. Doktor bu ilacın yan etkileri var daha sinirli olursun dikkat et demiş, o yüzden beni kırmamak için git demiş ama ben üstüne düşünce dayanamamış ama şimdi çok iyiymiş. Ben de hala seviyorum lanet olsun ki bi yumuşamadım değil, 10 gündür her gün konuşuyoruz telefonda fakat annemler artık kesinlikle istemiyorlar, bu adam seni yarıyolda bırakır diyolar, bunu ona söyledim her şeyi neden anlatıyorsun diye kızdı. Barışıp olayların nasıl gelişeceğine bakalım diyeyim mi, yoksa ailemi karşıma alıp tekrar kaldığımız yerden nişan için devam mı diyeyim. off kafam çok karışık. Teşekkürler.

Lütfen ayrıl demeyin ayrılamıyorum.

Ayrılmazsan senin de psikolojin bozulur. Ayrıl.

  • dissendium  (22.06.16 14:01:19)
Bu adamdan evlenmeden kurtulduğun için bir kurban kes bence sen. Adam sana kalk git evimden diyor, küfür ediyor hala neden diye soruyorsun. Adam psikopatın teki farkında mısın ? İstediği kadar tedavi görsün değişeceğini hiç sanmıyorum. Adamdan tez elden temelli kurtul, tüm ilişkini kes, tamamen uzak dur.

  • elikası  (22.06.16 14:03:13)
oha. eski sevgilin feysten ekleyince bile 3.5 atmışsın. insan sevgilisine güvenir lan bu ne böyle lşfjfdj ayrıca o kapıya koymalar küfür etmeler falan. sonra ağlayarak geri dönmek istemeler... sevgilin 16 yaşında falan heralde. kesinlikle ayrıl. dönersen gurursuzsun.

  • freetakilir  (22.06.16 14:04:44)
direkten dönmüşsün bacım. kaç kurtul

  • fakyoras  (22.06.16 14:04:52)
Arkadaşım mal mısın acaba? Hala seviyorum falan diyor bir de ya. Bu devrin kızları enteresan. seni dışarı atan adam için aileni karşına mı alacaskın

  • ne nicki be  (22.06.16 14:06:43)
sen bu adamla evlenirsen ileride seni öldürür,sonra tahrik indirimi fln alır bi sene yatar çıkar.
böyle ilişki mi olur kabus gibi.

  • demoniclewinsky  (22.06.16 14:06:51 ~ 14:09:26)
acizsiniz muhtemelen ilerde şiddet görür burada ağlarsınız şimdiden söyleyeyim müstahak bu kadar aciz zayıf insanların şiddet görmesi.

  • Nox  (22.06.16 14:09:45)
evlen o zaman madem ayrılmayacaksın. zulüm neymiş evlenince görürsün :/

  • cekilmis gayfe  (22.06.16 14:11:52)
ben de biliyorum bunları ama ayrıldığımızda çok kötü oldum 1 ay ruh gibi gezdim, yeni yeni kendime geldim kesin kararlar aldım barışmayacağım diye fakat hiç böyle görmemiştim daha önce gerçekten pişman gibi. Yaşlar ben 24 o 30.

  • beni taniyan yok bu sehirde  (22.06.16 14:24:02)
Dengesiz bir tip, bence konuşma da dahil her türlü ilişkini kes. Önüne bak.

Evlenirsen büyük ihtimalle şiddet görürsün. 2 sene sonra çocuğunla kapı dışarı edilirsin veya öldürülürsün... Bu işin sonu 3. sayfa.
  • kartallar yuksek ucar  (22.06.16 14:39:21)
Kaç kurtar kendini. Düşman başına neymiş bu...

  • alperz  (22.06.16 14:42:26)
inanma seni öldürecek.

işte kadın cinayetlerini bunlar gibiler işliyor. arkadaşım kurtulduğun için kurban kessen yeridir. sakın dönme. yazık sana. çok acı çeksen de tut kendini ama dönme.
  • in vino veritas  (22.06.16 14:46:12)
Bakma sen burdakilere hemen ayrıl derler. Sen de seviyorsun madem bir kez daha dene. Eğer sorun devam ediyorsa sen de yeniden görürsün, illa ki aynı şeyleri yeniden yaşarsınız. Sadece biraz daha ağırdan al, fevri kararlar verme. Yani hemen söz nişan evlilik muhabbeti yapma, daha uzun soluklu tanıyın birbirinizi. Zaten dedikleri yalansa, hap map psikoloji falan yalan da olabilir, anlaşılır ilerleyen dönemlerde. Bunları sadece sen seviyorsun diye yazıyorum. Senin açından bakıyorum.

  • Goddard  (22.06.16 15:17:54)
Ayrıl demeyi geçtim, topuklarını vura vura dünyanın en uzak köşesi neresi ise oraya kaç!

İki sene sonra üçüncü sayfa haberi olmak istemiyorsan, kaç!

'Lütfen ayrıl demeyin'i falan yok, düpedüz bir canavarla berabersin.
  • aychovsky  (22.06.16 15:24:25)
Evlendiğinizde yaşanacakların trailer'ını görmüşsün. Bir evlenin hele, bu seni döver de, herhangi bir arkadaşınla görüştürmez de, dünyayı sana dar eder. 30 yaşından sonra asla düzelmeyecek bir adam için heba edeceksin hayatını.

  • long live rock n roll  (22.06.16 15:50:05)
duyurunuzu okuyunca herhalde 20-21 yaşlarında bir çift demiştim. yaşları okuyunca çok şaşırdım. 30 yaşında bir adam bir kadına bu şekilde davranıyorsa kesinlikle şiddet eğilimi ve öfke kontrolü sorunu vardır. hayatınızı heba etmeyin. size zerre saygı duymayan, küfreden, evden kovan, güvenmeyen, sizi sürekli deneyen bir insanı hangi gerekçelerle sevebiliyorsunuz ki? sevgi böyle bir şey değil güzel kardeşim...

krem peynir + 1, flört şiddetini hiç hafife almayın, gelecek bölümlerin en özet halleri bunlar. ayrılamıyorum diyorsanız gidin destek alın bu konuda.

böyle düzelen ilişki var mıdır, olabilir, hiç imkansız değildir. ama binde bir karşılaşılan bir durum ve üstelik yıllarca mücadele edeceksiniz, o şiddeti göreceksiniz, o terapiye ikna olacak falan filan...o da kabul ederse tabi tedavi olmayı...
  • Phoebe  (22.06.16 16:00:44 ~ 16:01:46)
Ablacım umarım trollsündür.
Eger "ben dayagimi yer otururum ama o illaki benim yanımda olsun" diyorsan ayrılma tabii.
Adam gelmis 30 yasina belli ki psikopat. Eski sevgilinin adına hesap alıp onunla eklemelerr evden canta fırlatıp ....tiretmelerr sen de diyorsun ki ama ayrıl demeyin.
Ayrılma ya niye ayrılacaksın, kendine saygıyı ananın babanin üzerindeki emegi falan da boşver hem belki sadece döver, öldürmez yani. Ilerde de colugun cocugun 16 sında kocaya kaçar sırf evden uzaklasabilmek icin, onların da böylece kısmetlerini erken yaşta açmış olursun belki. Bunların hepsi yüksek ihtimal dahilinde ama ben bir psikopatın düzeldiğini hiç görmedim.
  • physcos physcos  (22.06.16 17:53:09)
böyle hasta insanları nereden buluyorsunuz?
30 yaşındaymış bir de...

  • Frederick Co  (22.06.16 17:55:00)
harbiden lan çok merak ediyorum, seçerek mi buluyosunuz böyle ezikleri?

  • coder6006  (22.06.16 17:56:18)
ne korkunç ilişkiler yaşıyorsunuz ya. böyle birinden hoşlanabildiğine göre sen de normal biri değilsin bence. umarım evlenirsiniz ve kendiniz gibi çocuklarınız olur. çok mutlu olursunuz.

tavsiye: tedavi olun ve ergenlikten çıkın.
  • i ve been mistreated  (22.06.16 18:03:28)
evlen evlen, bu kriz ortamında kaçırma sakın adamı..

  • nrmnm  (22.06.16 18:04:31)
bence de hiç kaçırma bu kadar muazzam ruh hastası adam bulmak her zaman kolay değil.

  • passive aggressive  (22.06.16 18:47:05 ~ 18:47:30)
@passive :( tamam aramayacağım artık üstüme gelmeyin.

  • beni taniyan yok bu sehirde  (22.06.16 18:56:35)
Umarım trollsündür +1.

  • yirmisantim  (22.06.16 19:06:52)
Anan seni kadir gecesi doğurmuş kızım.

  • Polaroid  (22.06.16 19:22:46)
ayrılamıyorsan ömür boyu manyaklıklarını çek o zaman adamın. bize neyini soruyorsun? aklın yolu bir. 30 yaşında adam fake hesap açıyor bir de eklemedim diyorsun neyine sinirlenmiş onu da anlamadım gerçi.

  • sanguine mcqaer  (22.06.16 22:19:12)
olursa çocuğun ilişkilerinde onun gibi davranacak. düzelebilir fakat seninle bir ilişki içindeyken kafaya dank etmeden düzelmesi mümkün değil. uzun bir süre yalnız kalıp kafasında bazı şeyleri yontması, düzeltmesi lazım. eminim ki oda mutlu değil. o sırada kafada salak ve anlamsız bağımlılık oluyor düşünemiyorsun. örnek olarak kendimi aldım. erkek arkadaşın yerine. umarım mutlu olursun.

  • yasasin yemek yemek  (22.06.16 22:40:26)
kurtulduğun için kurban kes +1

  • nekolaytezla  (23.06.16 04:03:02)
eski sevgililerin seni neden arıyor, neden mesaj atıyor nişanlıyken o da ayrı bir konu kimse kusura bakmasın.

ama arkadaşlık isteğini reddettiğin için bu denli saçmalaması çok ilginç. ne yapacaktın kabul edip mesajlaşacak mıydın?.. son olarak bence herkes ikici bir şansı hakeder ama evlilik için hiç acele etme. birkaç sene daha ver kendine bence.
  • kemence  (23.06.16 04:15:52)
oha lan şaka mı bu? psikopat meraklısı değilsen ayrıl kardeş. insan insanı siktir eder mi?

  • red light in my eyes  (24.06.16 17:16:48)
seni bu şekilde kovan biri, hem de kendi yarattığı bir sebeple, ilerde bambaşka bir şey için daha ağırını yapabilir. iyi düşün.

  • tiredpanda  (24.06.16 21:08:26)