[]

Instagram'da tanıdıkları eklemek

Kız kovalamak mı oluyor?
 
her eklediğin tanıdık 'kız' ise evet.


  • elorelia  (22.06.16 09:00:04) 
Erkeksen bir bayan ile konusuyorsan insanlarin düşündüğü tek sey kovalamak oluyor. Ben hep şöyle düşünürüm bir insanin fikri neyse zikride odur derim.


  • vi veri veniversum vivus vici  (22.06.16 09:01:17) 
@eloria, %40 erkek %60 kadın.
@vi veri veniversum vivus vici, :(

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (22.06.16 09:04:55) 
neden eklediğine bağlı ? ekleyip gidip 3-5 ay öncesinin fotoğraflarını filan beğeniyorsan kesinlikle kovalamak.
ya da takipçim artsın kızlar daha çok eklesin gibi niyetlerle sağa sola talep yolluyosan yine kovalamak. sağa sola dediğim mesela okulda 1 kere görmüş konuşmuşssun çat instada görüp aa ekliyim diyosan bence de kovalamak.
ay her türlü kovalamak bence.
  • Esinsin  (22.06.16 10:50:36) 
@Esinsin, başka?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (22.06.16 12:54:33) 
keşfette çıkan kızların fotosunu beğenmek de kovalamak . :D


  • Esinsin  (22.06.16 13:20:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.