[]

dikkat eksikligi

selam,

bende dikkat eksikligi veya bozuklugu oldugunu dusunuyorum, hadi len ordan falan diyebilirsiniz de, en azindan gidip konusmak istiyoruom doktorla, boyle derdimi anlatiyim bana seni soyle duzeltcez boyle duzeltcez falan yapalim.

sadece bu da degil, cok cabuk sinirlenme, ota boka gereksiz seylere sinirlenme gibi andavalliklar da var, bunlari da duzeltmek istiyorum.

ama su entryde bahsedilen, zibilyon isi ayni anda yapip mavi ekran verme durumlari, hyperfocus durumlari hepsi bende mevcut. napmak lazim, psikiyatriste mi gidiyoruz, var mi onerebileceginiz biri. (istanbul)

eksisozluk.com

gittik diyelim surec nasi izleniyor, korkmuyor da degilim psikiyatristle konusmaktan.

uykuyla ilgili problemlerim de var, toptan baksinlar bana.

 
korkacak bir şey yok. önerim imkanınız varsa hasta yoğunluğu olmayan doktorları seçmeniz. psikiyatri 10 dakika konuş-reçeteni al-çık düzenine indirgenince hasta için sadece ayrı bir stres kaynağına dönüşüyor.
girersiniz, psikiyatr size sorular sorar, hikayenizi alır, gerekirse diğer bazı dallara yönlendirir, tetkikler ister, testler yapar vs vs. en son da tedavinizi düzenler ve büyük ihtimalle sizi izleme alır. ayda bir vs gibi periyotlarla hastalığın seyrini izler. böyle şeyler işte.

  • dr cucu  (21.06.16 23:59:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.