Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel

Bir tek ben mi hissediyorum iki adamın eksikliğini? Nerde emre'nin topu geriden alıp ileri götürdüğü atraksiyonlar. Uyuşuk selçuk resmen el freni. Volkan Demirel gibi güven veren adam nerde o da yok. Sabri Sarıoğlu şu adam gökhan ruhsuzundan daha iyidi. Volkan ameliyat oldu o yüzden yok ama olmasaydı yine almazlardı.

Sizde hissetmiyormusunuz? Daha iyi olmaz mıydı takım.

Dusun ki emre belozoglunu bile ozleyen cikiyor,takimin haline bak.

Futbolla cok alakali bir adam degilim ama buna milli mesele gozuyle bakarim,aslinda millisine de sokim.vazgectim bise yazmiyorum alayinin amk.soysuz serefsiz cibiliyetsiz topitoplar.
  • duptıs  (21.06.16 20:22:57)
2si de katıksız octu. san marino'ya döneriz üzülmem o 2si gibi futbolcular gelir üzülürüm

  • glamdr1ng  (21.06.16 20:25:27)
Emre ve volkan zeki ve çevik olabilir ama ahlaklı değiller. Önce karakter. Her maçı kazanmak mühim degil ama karakterinle saygı uyandırmak önemli. Turk futbolcularda eksik olan bu.

  • thewizardofearthsea  (21.06.16 20:34:15)
Emre ve Volkan suan oynayanlardan daha ahlaklıdır. Futbolu severek oynarlar

  • giggs  (21.06.16 20:37:01)
ikisinin de karakteri sıfırdı ama oyunculukları iyiydi.

  • nothing in my way  (21.06.16 20:55:27)
@thewizardofearthsea

şimdiki kadroya bakınca emre ile volkan'dan daha karakterli değiller. öküzler karması yapıyor bari yetenekli öküzleri alsaydı.
  • lancelot du lac  (21.06.16 21:24:06)