khaleesi'yi seven var mı?

soru başlıkta. bir de nesini seviyorsunuz? yazarsanız sevinirim.

bence çok cins. yanmaz tava olması dışında bir özelliği yok zaten hep sıkışınca ortalığı ateşe veriyor. oynayan kadın da beceremiyor bence ne zaman çıksa geldi yine tpini s.ktğimin diyorum.

oyuncu çok kötü. ama karakter güzel yazılmış. güçlü kadın, kendinden emin, net. devrimci vs.

  • brakgn  (20.06.16 23:25:03)
tam bir kezban

  • gozu acik sevisen yahudi  (20.06.16 23:28:54)
ise yaramaz ama iyi niyetli olarak goruyorum. ejderhalari haric ortada savas stratejisi yok . varsa yoksa ates, zeka i ih.

  • seyirdefteri  (20.06.16 23:30:28 ~ 23:31:00)
Her turlu uyar bana,hastasiyim.

  • duptıs  (20.06.16 23:32:05)
son sezonu izlemedim, degistiyse bilmiyorum ama benim izledigim kisimda agir kezonun ve salagin tekiydi. ejderham var diye poz kesip duran sinir bozucu, aptal bir tip. jorah reyize vermiyor ama daario denen at hirsizina veriyor falan tam les.

  • der meister  (20.06.16 23:33:12)
Çok sıkıcı ve tam bir zeka yoksunu karakter. Tabii yaşının çok küçük olmasının da etkisi var. Okurken sıkılıyordum. İzlerken de sıkılıyorum.

  • nawar  (20.06.16 23:33:14)
fiziksel olarak da, dizideki karakter olarak da pek sevmiyorum. varsa yoksa ejderhalar işte. onlar benim olsa ben de kalesi olarak dolaşırdım ne var ki? bir de kendi ismini böyle uzun uzun her seferinde anlatma haline kıl oluyorum. batman'li caps karikatürlerindeki gibi tam o esnada ağzının ortasına vurasım geliyor.
bu arada fiziksel olarak da kocaman bir poposu var ki genelde o açıdan asla göstermiyorlar. terminatör filminde de böyleydi bu. görüntü yönetmenliğinde sevilmiyorum onun poposu :D tercümanı olan kız kalesi'ye bin basar.

  • matrix  (20.06.16 23:35:20)
Nefret ediyorum, keşke geberse patlıcan kol.

O göt kalkıklığı, o böyle aman düşmüşe yardım edelim ama bunu da gizli yapmayalım prim sağlayalım bundancı iki yüzlü yardımseverliği, 14 dakika boyunca adını ve sıfatlarını söylemesi (allah mısın amk), britney spearsvari bön bön bakan gözleri, beyin özürlü ejderhaları... kusucam valla şimdi.

Ben Ramsay Bolton'u ve Cersei'yi seviyorum/dum.
  • buff  (20.06.16 23:48:38 ~ 23:49:16)
memelerini

  • bryan fury  (20.06.16 23:49:44)
ya bi olmamıslık var, aslında guzel karakter olacakmıs da tam direkten donmus gibi.

bu arada der meister'a cok katılıyorum, jorah gibi bi efsane varken alakasız adamlarla dusup kalkması terbiyesizlik.
  • galandar kostumu  (20.06.16 23:53:40)
bu kadın güzel değil, sadece tatlı. hani aysun kayacı da güzel değildir ama tatlıdır, çekicidir, seksidir ya, bu da öyle.

güzel kavramı ise missandei ile hayat buluyor.
  • hakim oynayin dedi  (21.06.16 00:00:03)
Aynen kitabı bilmiyorum da dizideki pek sevilecek gibi değil. Dragonu varmış ne olmuş yani Jon Snow'un ölüp dirildiği bir dünyada dragon dragon dediğin nedir ki gülüm XD

  • neferkitty  (21.06.16 00:09:15)
Ben de sevmiyorum; fazla mıy miy geliyor ama tahtı o alacak sanırım.

  • fraise  (21.06.16 00:09:34)
kezban +1

  • neseranni  (21.06.16 00:14:06)
Erzurum khalesi? Ashgkhkhs

Diziyi izlemedim ama birkaç keps gördüm hatun güzel. Ejderhası olan hatunlar bana ayrı bi çekici geliyor.
Pomç pomç pomç.
  • Goddard  (21.06.16 01:12:42)
tam bir mal hiç sevmiyorum.

  • camene87  (21.06.16 03:19:53)