duyuruda kimlerin cevaplarını önemsersiniz?

kendi duyurunuzda ya da başkasının açtığı bi duyuruda kimlerin cevaplarına güvenirsiniz? neden?

troll tipler hariç herkesin. 100% güvendiğim isimler yok. zaten nicklere bakmıyorum pek.

  • sttc  (20.06.16 23:03:13 ~ 23:03:32)
Saçmalamayanların. :)

  • chiper  (20.06.16 23:04:45)
ya ben lan neyse'ye çok güvenirim.

  • ya ben lan neyse  (20.06.16 23:05:47 ~ 23:05:54)
isim vermem ama vardır bir 15-20 kişi. en son tanımadığım birine güvenip gillette fusion diye bir jilet almıştım, o kişi çok ahımı aldı.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (20.06.16 23:08:06)
kimsenin cevaplarını önemseyecek düzeyde soru sormuyorum burda. genelde teknik konular. geri kalan için eğlence diyorum.

  • Goddard  (20.06.16 23:08:20)
önemsemekle güvenmek farklı şeyler. ciddi olduğunu anladığım bir cevabı önemserim. cevabı vereni her zaman önemsemem.

kimin cevabına güvenirim? bu bambaşka. yerine göre herkesin, yerine göre kimsenin. konu yorumdan uzak, bilimsel veya olgusal bir konudur, orada bilgi paylaşılıyordur, ona güvenirim. yani yazan akit gazetesi bile olsa, logosunun altında yazdığı tarihe güvenip "bugün günlerden x"miş demek gibi. şüphe duyarsam ararım bakarım vs. zaten.

bir de sadece ve sadece cevap verdiklerini düşündüğüm küçük bir insan grubu var; onları, baktığım bir duyuruya yazmışlarsa ve ben de görmüşsem, okurum. bu da önemsememden kaynaklanır.

yani iş daha karışık ama kaba hatları böyle.
  • godoşu beklerken  (20.06.16 23:35:21 ~ 23:36:03)
Aychovsky. <3

  • yirmisantim  (20.06.16 23:51:06)
Aychovsky. güzel ve uzun yazıyor. güvenmemek ayıp olur.

  • hasmetizm 2046  (20.06.16 23:53:50 ~ 23:54:32)
arnold, angelus, hiko seijiro. spor akademisi mezunuyum ama benden daha bilgililer.

  • xenophobe  (21.06.16 00:27:18)
aychovsky'nin uzun çıkarımları çok hoşuma gidiyor.

müzik-ekipman konusunda hep dikkatimi çeken bi alperz var.

kamera, kurgu vb. şeyleri rodriguez2 iyi biliyor diyorlar :P

gönül işlerinde arnold'un kısa ve net cümleleri hoşuma gidiyor.
  • rodriguez2  (21.06.16 00:35:55 ~ 00:36:56)
yirmisantim, arnold, aychovsky, baba jo.

  • lucius marcus  (21.06.16 00:42:34)
Avrupa konusunda kuehles, konusma ve shi aila

Saglik konusunda fayfim

Geyikli cevap konsuunda der meister

Eskiden ayril coco'ya da guvenirdim ama son zamanlarda goremiyorum :(

Edit:
Akademik konularda ron dennis

Mutfak sirlari olarak fraise

Bebek konularinda da biri var ama simdi tam hatirlayamadim niki, yanlis da yazmak istemiyorum. Baba tarafi 3-3.5 yaslarinda cocugu
  • la noix  (21.06.16 10:17:04 ~ 10:36:50)
Dogru duzgun aranan ve yardimci olan cevabi yazan herkesi onemserim.

  • neferkitty  (21.06.16 10:25:34)
derdime gerçekten derman olmaya çalışıyorsa önemser hatta bazende teşekkür mesajı atarım.
Ama direk şu şahıs yazarsa diye bir olayım yok.

  • basond  (21.06.16 10:31:28)
Belli bir sahis ya da sahislar yok onemsedigim. Soruya cevap veren herkesi onemserim doyurucu cevap olduktan sonra.

godosu beklerken gibi dusunuyorum aslinda bu konuda.
  • stavro  (21.06.16 10:34:05 ~ 10:35:02)
ben bu konuda aychovsky kadar tutarlısını görmedim. muhtemelen bilmediği konularda cevap yazmadığı için ama şu ana kadar "cıks yanlış bu, saçmalamış" dediğim bi cevabını hatırlamıyorum. o açıdan kendisinin her cevabına güveniyorum. başka da var tabii ki genel olarak güvendiğim ki genelde troll olduğunu düşünmediğim herkesin cevabına itimat etme yaklaşımındayım, özellikle "bunun bunun cevabı güvenilir gerisi yalan" demiyorum. ama ne oluyor mesela, bu ne biçim cevap la diyip nicke baktığımda aynı nicki çok görmüşsem o nicke karşı bi güvensizlik oluşuyor.

microfiction da az yazıyor sanırım çok rastlamıyorum ama güvenilir imajı bıraktı bende, az ama öz olduğu için olabilir. protector var bir de, o da çok sağlam, ayakları yere basan cevaplar veriyor.
  • baba jo  (21.06.16 14:54:33 ~ 14:56:26)