orda burda işeyen adam

iki gün arayla bir adam gördüm. şehrin yeşil alanları olur ya, orada işiyordu. ama gizlenerek değil, taciz edercesine. saklanarak değil asla. cok moralim bozuldu. 155 i aradım. kesin bir şey yapmayacaklar. bir daha görür müyüm acaba. siz napardınız böyle bir durumda?

Acikcasi sahilde, kayaliklarda, goz temasi kurarak mastürbasyon yapan adami 200 metre ilerideki polislere sikayet ettim ve cevaplari aynen soyledi: Olur mu canim oyle sey, yanlis gormussundur. Acayipliklerin ulkesi...

  • seyirdefteri  (20.06.16 22:14:42 ~ 22:23:47)
Bir daha gormek mi istiyorsun?

Ayni yerde yapiyorsa senin gibi sikayet edenler olmustur,polis alir onu.
  • duptıs  (20.06.16 22:16:16)
@seyirdefteri ben de KOCA İL EMNİYET MÜDÜRLÜGÜNÜN KARSISINDA mastürbasyon yapan adamı şikayet etmiştim. daha fazla bir sey dememe gerek var mı...........

  • yuvarlanantencereninkapagi  (20.06.16 22:17:46)
adamın prostatı olabilir, hic dusundun mu bunu?

Bir tanıdık her 1 saattebir isiyor nereye bulursa.
  • anonymice  (20.06.16 22:18:47)
bu ne aptalca bir cevap. mesela adminler bu gibi cevapları silmeli. tam olarak bu gibi.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (20.06.16 22:18:49)
prostatı varsa meydanda işemesin.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (20.06.16 22:19:48)
İşesin adam sana ne zararı var? Hayatında hiç penis görmedin mi? 'Polis'e şikayet edecek boyutta irite oluyorsan, bence sorunu kendinde de aramalısın.

  • o degilde,  (21.06.16 10:40:04)
bence doğru yapmışsın, polis her ne kadar bir şey yapmasa da...

  • ne nicki be  (21.06.16 10:48:26)
@o değilde sence soruda bundan mi bahsediyor, sen burda birilerini eleştirmek için mi varsın? Soruya bir cevabin varsa ver ya da sus.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (21.06.16 14:55:11)