yunan adaları tatili

nasıl oluyor tam olarak? çok tercih edildiğini duyuyorum da. vize falan istemiyor mu nedir bu kadar insanın gitmesinin nedeni?

kapıda vize alabiliyosunuz.

  • abyuksuet  (20.06.16 16:43:19)
yakın, ucuz ve -sadece adalar için geçerli- kapıda vize imkanı var..

  • nrmnm  (20.06.16 16:48:08 ~ 16:48:26)
cevap verenlere araya kaynamalı soru: mikonos, naxos, santorini, rodos gibi adalar için de vizesiz seyahat geçerli mi yoksa sadece kos, midilli, sakız için mi geçerli?

  • i ve been mistreated  (20.06.16 16:49:46)
gemi turu ile giderseniz eski de olsa 1 schengen/abd/uk vizesi yeterli. tur haricinde "kapıda vize" ile giderseniz o her adada olan bir uygulama değil. bildiğim kadarıyla kapıda vize sadece alınan adayı kapsıyor. rodos'tan alıp midilli'ye gidemezsiniz.

  • zakk  (20.06.16 17:04:50)
geçen sene rodosa gittim. kapıda vizenin geçerli olduğu 5 ada var yanlış hatırlamıyorsam. Rodos için
www.yesilmarmaris.com

bu sitede herşey anlatılıyor. Otel rezervasyonunu yaptırıp tüm belgeleri ve ücreti bu adamlara gönderdim başka da hiçbirşey yapmadım. Kapıda vizeyi pasaporta şak diye yapıştırdılar. Bizle beraber yaklaşık 8-10 türktük, tamamı sorunsuz vize aldı.

Tatilden çok keyif aldık, çok eğlendik kesinlikle tavsiye ederim. Belki doğa olarak türkiyeden güzel değil ama kalan her açıdan daha iyi. Rodosa gidecek olursanız size çok güzel tavsiyeler verebilirim
  • dunyanin dans eden sarki soleyen pisligi  (20.06.16 17:19:01)
Tekrar kontrol ettim de aşağıdaki adaları kapsıyormuş;

Rodos, Kos, Samos, Midilli, Meis ve Sakız Adaları
  • dunyanin dans eden sarki soleyen pisligi  (20.06.16 17:23:32)
naksos adasında yok.
bu sene milos adası da eklendi galiba.

  • cekilmis gayfe  (20.06.16 19:09:27)