Kedi geceyi burda geçirse aşağı düşer mi sizce

İcerisi çok sıcak olduğu için sürekli balkona çıkmak istiyor.
Balkonun durumu sudur ;

i.hizliresim.com

Acaba burda geçirse geceyi bir problem olur mu? Düşer mi aşağı ? Çok rahat balkon, kanepe falan var üzerinde yayılıyor.
İçerde sıcaktan miyavliyor hayvancagiz , hos biz dayanamiyoruz sıcağa, onun dayanamamasi da gayet normal.

Sabah bir sürprizle karşılaşmam di mi ? Düşmez yani ? Bu ihtimal bile urpertiyor insanin içini .

Not; balkon yerine sıcakta kalması daha güvenli olacak sanırım, teşekkürler.

Evet,İzmir.

Bu daha yavru ve düşme olasılığı yüksek. Karton gibi bir şeyle parmaklıkları kapat derim.

  • six packsiz  (20.06.16 01:33:05)
düşmesini geçtim atlar bile. kapatmadan bırakma.

  • diyarbakir karpuzu  (20.06.16 01:34:35)
ben cesaret edemezdim

  • sta  (20.06.16 01:35:52)
hiçbir şey olmaz.
kediler mal değil.

  • Alt4y  (20.06.16 01:37:07)
bizimkini son anda almıştım.

  • durgunfoton  (20.06.16 01:37:44)
belli ki kedi beslememiş olan hiçbir şey olmaz diyen arkadaşı dinleme, benim arkadaşımın kedisi 2. kattan atladı. kediler mal.

  • diyarbakir karpuzu  (20.06.16 01:38:36)
kedi besledim hem de çok fazla.
kedi kıvrılır yatar bir yere
yemek su kum koy yeter.
atlamaz aşağıya korkar.

o kediyi koy oraya..
yarın da yaz buraya.
atlarsa aşağıya gelip ben atlıcam oradan aşağıya.
  • Alt4y  (20.06.16 01:44:01 ~ 01:45:14)
Düşer. Daha ilk günü bir de zavallının. Benimki yavruyken balkonda takılıyordu ama aklım çıkıyordu. Birkaç kere o demirlerin dış kenarında dolaşırken aldık. Bir kere su gider borusuna uzanıyordu, zor yetiştik. Orayı kedi için güvenli hale getirmeden yalnız bırakma. Aralara branda ger. Altları yastıkla minderle kapat. Yelek gibi giydirilen tasmalardan giydirip bir kenara da bağlayabilirsin.

  • Lim5  (20.06.16 01:50:39)
Kediler mal değil ama şapşal olabiliyorlar bazen, bir kuş görse peşinden koşar, koruyun ^_^

  • amelie poulain  (20.06.16 02:05:28)
Düşer. Bizimki düşmüştü:/

  • suicides underground  (20.06.16 02:10:56)
düşer, kediler yüdüklerinde bile asağı atlayabiliyorlar, korumasız filesiz balkonda bırakmak yavrum atla aşağı demek gibi birşey.

  • kuzey li  (20.06.16 02:16:27)
düşer, kesinlikle koyma.

  • camene87  (20.06.16 02:18:18)
Normalde düşmez ama kuş geçer sinek uçar kelebek konar vs ve aklı gider peşinden atlayıverir.
Bizimki yan komsunun balkonundaki çiçeklerinin sevdasına 3. Kattan düştü mesela. Kalca kirigi+iç kanama geçirdi. Alınacak bir risk değil.

  • physcos physcos  (20.06.16 02:30:13)
kediler balkonda net mal,arkadaşımın kedisi 6.kattan atlamıştı.gerçi diğer bir arkadaşımın kedisi de sabah kalkınca balkon kapısını açmadım diye trip yapmişti 1-2 gün.

  • valkin rockefeller  (20.06.16 02:30:36)
kedi Alt4y dan sonra düşer ama düşer

  • Big bada bum bum  (20.06.16 02:35:56)
aman diyeyim. alın kucağınıza koltukta beraber oturun biraz serinlesin mayışır içeri alın kapıları da kapatın. ev çok yüksek, kedi daha çok yeni. eve alışması zaman alır ama bu süreçte üzülmek istemiyorsanız dışarı taleplerini görmezden gelmeye çalışın.

  • mrsmoon  (20.06.16 03:24:55)
Sakin oyle bir riske girmeyin. Dusmesi an meselesi. Vicdan azabi cekersiniz.

  • stavro  (20.06.16 03:57:26)
Kediden kediye değişiyor, kedilerde uzak mesafede derinlik algısı çok zayıf olduğundan anlamayabiliyorlar. 6. kattan atlayan manyaklar da var, 1. kattan atlamayan ana kuzusu da var. Senin kedinin manyaklığına bağlı yani olay. Bi de bebek bu, anlamaz düşer falan, riske girme. bi leğene iki buz kalıbı falan at, bi beze falan sar gitsin onun yanında takılsın çok sıcaklarsa

  • r_u_h  (20.06.16 04:41:52)
Kedi atlar, düşer de. Bizzat yaşadım bazı kediler korkmuyor öyle kenarda demirlerin diğer tarafında kuş gibi gezineni de gördüm. Sıkıntı olabilir ama düşse de bir şey olmaz çok fazla çünkü yavru kedi.

  • Goddard  (20.06.16 07:05:47)
bazen kuşlar da(kargalar, baykuşlar) kedileri düşürmeye çalışır. özellikle yavruysalar. kafes teli ile o demirleri kapatırsanız içiniz rahat bir şekilde balkonu açık bırakırsınız. www.panelcitfiyati.net

  • ukde  (20.06.16 11:38:47)
atladı mı??

  • Alt4y  (21.06.16 22:58:26)