Uzay, Zaman Yolculuğu, Sci-Fi, Bilim Kurgu Film Dizi/Tavsiyeleri

Bu katagoride önerilerinizi bekliyorum film dizi olarak.
en son izleyip sevdiğim diziler;

farscape
stargate sg-1
stargate atlantis

filmler;
The Invasion
Contact 1997
Prometheus
Edge of Tomorrow
Dune 1984
Interstellar
The Martian
Serenity

İzlemiş olma ihtimalin yüksek tabii ama söz konusu bilim kurgu olduğunda her şeyden evvel Alien geliyor/gelmeli bence.

  • soso  (19.06.16 23:36:29)
battlestar galactica

  • komsu komsunun nickine muhtactir  (19.06.16 23:42:04)
İlk şu liste : www.filmlerinsesi.com
( Fotoğraflar yanmış ama filmler güzel.

2) www.filmlerinsesi.com

3) www.filmlerinsesi.com
  • paraboks  (19.06.16 23:43:57)
serenity'yi izlediysen firefly'ı da izlemişsindir diye tahmin ediyorum. izlemediysen izle.

bsg'yi de önermeyi pas geçiyorum.

son dönemde the expanse ve dark matter'ı izledim. ikisini de beğendim.

zaman ile alakalı twelve monkeys var ama filmine kıyasla kötü olmuş. vasat diyelim.
continuum bazen çok güzel bazen çok bayık.
doctor who ve torchwood'u pas geçiyorum.
ayrıca yine zaman ile alakalı terminator sarah connor chronicles var bunu da ben beğenmiştim ama çevremdekiler hiç beğenmedi.

bidit: buların hepsi dizi. film listesi olayına hiç girmiyorum çok sürer.
  • pokemonk  (19.06.16 23:48:13 ~ 23:49:28)
zaman yolculuğu ile ilgili anime dizi istersen: steins gate. ilk birkaç bölüm biraz karışık gelebilir, ama harika bir anime dizi

serenity'yi sevdiysen firefly'ı (dizi) izlemiş olmalısın?

screamers 1 var eskilerden, philip k dick eserinin uyarlaması.
aklıma gelen diğer bazı filmler:
moon
los cronocrímenes
dark city
riddick (dörtleme)
12 maymun
event horizon
ben efsane
  • puc  (20.06.16 00:00:20)
Aralarından seçeceğimiz kadar scifi yok ki. Önüne geleni mideye indir. Ne izlediklerin, ne de önerilenler bunu seven bunu sevdi tarzı ardışık izlenebilecek şeyler. Tamamı alakasız yapımlar.
Sakın brazili izleme, bsgyi en az üç posta izlemeden hddden silme diyor, iyi akşamlar diliyorum.

  • kargn  (20.06.16 00:20:29)
Doctor Who

  • dafuq  (20.06.16 00:28:16)
blade runner

  • evimin paspasi  (20.06.16 00:32:32)
back to the future asdfsadf

frequently asked questions about time travel adlı film hoşdur.
  • groovettyn  (20.06.16 13:47:33)
dizi kategorisinde fringe izlemezsen kırılırım.

  • naberabi  (20.06.16 13:58:04)
childhoods end

son zamanlarda seyrettiğim en kaliteli ve şaşırtıcı yapım. arthur c clarke ın bşr ktabının yorumu.
  • kurnaz  (21.06.16 18:52:38)
zaman yolculuğu değil ama son zamanlarda izlediğim Brazil'i çok beğenmiştim. tavsiye ederim.

  • nothing in my way  (21.06.16 18:54:11)