Bu aksamki Cavs@GSW maci icin iddaa'da bug buldum

Bilgi#1 - Su ana kadar 1969 yilinda Jerry West disinda takimi finalleri kaybedip de MVP odulunu alan oyuncu yok.
Bilgi#2 - Gece oynanacak olan Finallerin 7. macinda Cavs kazanir orani jojobet'te 2.70
Bilgi#3 - Finallerin MVPsi Steph Curry olur orani 3.70
Bilgi#4 - GSW kazanirsa MVP odulu gecen senenin aksine Curry'ye gidecektir

Bu bilgiler isiginda evrensel kumeyi (neredeyse) kapsayan oranlarin 2si de 2.0dan yuksek oldugu icin kesin kar etmis oluyoruz...

Ne dusunuyorsunuz? Evi arabayi basmaya deger mi?

GSW kazanırsa Curry'nin MVP olacağı kesin değil.

Hoş ya Curry ya Klay Thompson olur GSW şampiyon olursa.
  • ihanet kac kisilik  (19.06.16 21:04:41 ~ 21:08:39)
Klay çıkar 40 atar üzerine Warriors kazanırsa MVP o olur. Ki hangi takımın kazanacağını tahmin etmek mümkün değil, her şey olabilir.

  • i was made for you  (19.06.16 21:13:44)
geçen sene Andre Iguodala mvp olmuştu illa curry ya da thompson olmaz. hatta cavs 1-2 sayıyla kayberder lebron 40 sayı atarsa lebron mvp olur.

  • xu  (19.06.16 21:28:34 ~ 21:28:49)
tum maclari izledim irving hakediyor ve alacak

  • partizan  (19.06.16 21:56:36)
İyi yakalamisin, gsw alır, curry mvp olur gibi duruyor. Aksi durum icin oran cok hoş, benim de aklımı celdin simdi :)

  • anily  (19.06.16 22:03:31)
Beni sasirtan 1969dan beri kimseye verilmeyen ynilgiye ragmen MVP ihtimaline ragmen LeBron'un MVPligi icin 1.29 gibi bir oran olmasi.

@partizan, Kyrie de muhtesem oyun cikariyor ancak Lebron dunya disinda su an. Bu mac Lebron ultra kotu oynarken, Kyrie 40+ sergileyip maci Cavs alirsa olasiligi disinda sansi yok kendisinin.

@ihanet @i was made @xu Klay ve Draymond'un oranlari 14'e yakin. 10'ar lira her ihtimale karsi atilabilir. Kardan zarar olur o 20 lira

@anily Cok cok extreme durumlar disinda bu 2 orandan biri tutar gibi geliyor. Bakalim biraz para bastim :)
  • elon  (19.06.16 22:13:43)
%99 (bkz: elimize verdiler )

  • tosunpasa  (20.06.16 05:48:09)
gsw alsa green mi olacakti?

  • partizan  (20.06.16 06:01:45)
@partizan Curry beklentimin de uzerinde sicti, %51 Green alirdi diyorum ben. Adamlar Finallerin MVPsi kazanan takimda olmak zorundadir gibi yazili olmayan bi kurala sahipler resmen.

Neyse ki Cavs aldi, bizim iddaa 2.70lik orandan da olsa tuttu :)
  • elon  (20.06.16 06:34:42)