erkek arkadaşıma güvenemiyorum

bazen paranoyak oldugumu düşünüyorum, ama düşününce de kendimce cok haklı sebepler buluyorum. sürekli bana yalan söylüyormuş gibi hissediyorum. ama böyle davranacak biri olmadığını da biliyorum. hiç bana güven verme çabası yok. beni hayatına dahil etmiyor.
farklı insanlarla da flörtleşiyormuş gibi geliyor. farklı sehirlerde yaşadığımız için sürekli onu ' takip' edemem. nasıl anlayabilirim bunu. bu tarz endişelerim oldugunu ve güvensizliğimi belli ediyorum. sürekli tatsızlık çıkaran aptal kız da olmak istemiyorum. kısacası böyle iğrenç ve belirsiz bir durum. napmalı?

edit: daha önceki ilişkilerimde böyle bir şey yaşamadım. en son görüştüğümüzde, bir hafta falan önce, telefonundan bir şey bakacaktım, elime aldım. eli ayağına dolandı. bildiğin endişelendi.

Ayrıl.

  • i was made for you  (19.06.16 19:44:27)
Uzaktan ilişki yürütmeyin.

  • gozu acik sevisen yahudi  (19.06.16 19:44:45)
Böyle düşünceler varsa muhtemelen haklısındır. Durduk yere normal bi insanın aklına gelmez bunlar. Ama daha önceki ilişkilerinde de kıskançlık/şüphe/paranoya yaşadıysan büyük ihtimal sorun sende, fazla sıkma çocuğu.

  • komsu komsunun nickine muhtactir  (19.06.16 19:44:54)
hayatina dahil etmemesi suphe uyandirici. bence konusmaniz lazim birbirinizle. kafandaki bu supheleri ona soyle.

  • charlotte blanc  (19.06.16 19:45:47)
paranoyak değilsin. bu kuşku içine her ilişkinde düşse karakterim bu derdin. ama bi gariplik var. sen de farkındasın. bence yol yakınken finito.

  • lost aci soyler  (19.06.16 19:46:51)
Rahatla biraz, yapacağı varsa sen takip etsen de yapar. İpleri tamamıyla eline almaya çalışırsan sen yıpranırsın. Bu arada güvenme zaten, erkek arkadaşın da dahil kimseye sonsuz güven besleme. Ama bunu kafaya takma da. İnsanların çok büyük bir çoğunluğu pislik ve onlardan her şey beklenir.

  • köstebek kurabiye  (19.06.16 19:57:12)
kesin bir b.klar yiyor, nasıl arada alnında falan kaşıntı oluyor mu:)))

  • mrthany  (19.06.16 20:00:19)
Şüphe tıpkı bir kurt gibidir, bir kere musallat oldu mu insanı içten içe kemirir. Hele ki mesele sadakatse insanı yer bitirir.

  • gilbeys  (19.06.16 20:07:39)
gilbeys+1
bir daha hicbir zaman guvenemezsin bence, yol yakinken dön, kendine yazik etme.

  • equine  (19.06.16 20:11:02)
Bi kere soru işareti oluşmuş sende. Farklı şehirlerde olmanız durumu daha da zorlaştırıyor. Sen endişelerini belli edip o bi şey yapmıyorsa seni kaybetmekten korkmuyor gibi geldi bana. Kendini yıpratma.

  • boreas  (19.06.16 20:24:02)
Telefonu eline aldiginda eli ayagina dolastiysa hic uzatma. Arkandan is ceviriyor, net.

  • halitkin  (19.06.16 21:19:50)