Kına gecemde nasıl bir elbise giyeyim?

Ağustos'ta kına gecem var, deniz kenarında bir restoranda olacak. Artık elbise bakmaya başlamak istiyorum. Ben kısa modelleri seviyorum ama birkaç kişi uzun elbise giy, daha şık olur, zaten gelen herkes kısa giyecek vs dedi. Ne tarz giyeyim? Siz ne giydiniz?
Şimdiden teşekkürler efendim:)

Bence içinden ne geliyorsa onu giy. Ben günlük uzun elbiseleri seviyorum ama abiye uzun elbise giyemiyorum mesela. Yakismiyormus gibi geliyor. Sade ve içinde kendimi iyi hissettiğim elbiseleri tercih ediyorum. Sanırım burada kilit olan nokta da içinde kendini iyi hissetmek.

Bir de uzun elbise giyen birileri de mutlaka olacaktır.

Asıl şey söylemeye geldim. Bindallı denilen kına elbiselerinden giyecek misin? Çok abartılı olanları değil de sade olanları pek otantik ve hoş bence. En azindan kına yakilirken giysen sevimli olur sanki :)
  • fraise  (19.06.16 15:47:17 ~ 15:57:43)
@Fraise, evet evet giyeceğim, sadece kına yakılırken, gerçi onu da nereden alacağımı bilmiyorum ama, eminönü tarafını gezeceğim sanırım, çok da para vermek istemiyorum:)

Benim de içinde iyi hissettiğim elbiseler kısa ve sade olanlar. Ama gelinliğim de çok sade bir model, en azından kına elbisesini biraz daha gösterişli seçip annemi falan sevindirsem mi diyorum? (Kendisi gelinliğim sade oldu diye bayağı üzüldü:p)

İkilemde kaldım. Bir de uzun süredir kına gecesine gitmedim. İnsanlar neler giyiyor bilmiyorum hiç:p
  • peggy  (19.06.16 16:06:05 ~ 16:07:25)
bence çiçekli, uzun ve uçuşan bi elbise giy.
mutluluklar..

  • lost aci soyler  (19.06.16 16:45:09)
Bence de agir abiyelerdense cicekli cici kiyafetler daha guzel oliyor.

  • chitosan  (19.06.16 18:31:00)