Şu pili nereden bulabilirim :((

Aşağıda resimleri olan pili bulamadım hiçbir yerde. 5 yıllık braun epilatörüme ait artık şarj tutmuyor yenisini almam lazım. aynı mak. den elimde iki tane olduğu için 2 adet bulmam lazım. Üzerinde SANYO UR18500L yazıyor iki tarafı çıkıntılı.

Küçük bir ilçedeyim elektrikçileri falan gezdim bulamadım. İnternetten de bir sonuç çıkmadı. Acaba yabancı sitelerden falan alabilir miyim bilenler yardımcı olursa çok sevinirim, teşekkürler.

i.hizliresim.com

Bulamazsan mesaj at Çankayadan bakayım haftaiçi. Elektronikçilerde vardır belki

  • hasmetizm 2046  (19.06.16 12:21:00)
www.pilurunleri.com

Fiyat yazmiyor ama telefonla siparis edilebilir.ur18500l istediginiz pil
  • duptıs  (19.06.16 12:22:17)
hasmetizm 2046 çok teşekkür ederim haber vereceğim mutlaka.

  • yue  (19.06.16 12:23:04)
Şuradaki listede var, bi arayıp sor belki kargo ile falan gönderirler www.pilsanelektronik.com

  • nrmnm  (19.06.16 12:23:09)
  • duptıs  (19.06.16 12:23:17)
duptıs
onları aradım ama elimizde yok ara ara arayın dediler bir sonuç çıkmadı.
pilburada yazanda benim makinaya uymuyor çıkıntılı olması lazım.
  • yue  (19.06.16 12:26:13 ~ 12:27:12)
Ben kameram icin piyasada cok zor bulunan pilleri n11'fen buldum. Bi de oraya bak istersen

  • la noix  (19.06.16 12:28:22)
Sana kadikoy karakoy vapurunu kullanan bir arkadas lazim,tam indigi yerde pilciler,sorup barsa telefonunu sana yazacak gibi.ben giderim oraya ama hafta ici carsamba falan olur.

  • duptıs  (19.06.16 12:37:03)
duptıs yardımcı oldu sağolsun, eski pilin çıkıntılarını yeni pile geçirebiliyorlarmış eski pilleri gönderip yeni sipariş vereceğim. belki başka arayan olursa ona da faydası olsun.

  • yue  (21.06.16 10:36:27)