duyurunun doktorları gelin

çarşamba gecesi yüksek ateş ile yataklara düştüm.

semptomlar;
vücut ağrısı (bacaklar özellikle)
ateş
boğaz ağrısı
baş ağrısı
şiş bademcik

perşembe sabah hemen doktora gittim antibiyotik yazdı gönderdi. 1000 mg amoklavin. parol al dedi ağrı kesici olarak bir de yutkunma kolaylaşsın diye gargara verdi.

şimdi cumartesi günü

soğuk terleme
baş ağrısı
şiş bademcik

kaldı.

tekrar gideyim mi doktora? antibiyotiği bitene kadar alacak mıyım?

GELDİM
bitene kadar alın. daha üç gün olmuş, geçmemesi normal. dinlenmenize bakın haftasonu. bol sıvı tüketin. ne çok sıcak ne çok soğuk.

  • dr cucu  (18.06.16 15:52:43 ~ 15:54:53)
doktor değilim ama aynı konudan çok kez yatağa düşmüşümdür. bol bol dinlen hafta sonu hiç dışarı çıkma, terlersen hemen üstünü değiş, bol bol su iç, yemekleri ihmal etme ilaçlarını al amoklavin kuvvetli bir ilaçtır bir kaç güne geçer. geçmezse çarşamba gibi bir daha doktora git iğne versin (Bence)

  • kediyiyenpiskopatfareyimben  (18.06.16 18:58:36)