isi teknolojiyle olan biri icin en iyi tablet, telefon, bilgisayar cozumu?

su an 27 inc monitore bagli del laptop, iphone ve ipad kullaniyorum. ucu de eskidi. tekrar bu ucu kadar isimi gorecek bir cozum ariyorum

ihtiyaclarim:
tablette: kitap okumak, arastirma yapmak, facetime, uzun yolculukta kullanmak.

telefonda: foto cekmek, kitap okumak, google'da biseylere bakmak, whatsapp

bilgisayarda: sosyal medyaya bakmak, design yapmak, harddiskime ulasmak, dizi izlemek, torrent'den biseyler indirmek.tutorial izlemek, notlar almak.

aklima soyle cozumler geldi.

cozum1:
tablet&laptop: microsoft surface
telefon: iphone

cozum2
tablet: ipad
telefon: samsung j7
laptop: dell

sizce?

edit: alttaki arkadas hakli. ayni yazmisim:) kaldirdim.

Abi bende mi hata var iki ve uc ayni mi

  • duptıs  (18.06.16 13:01:31)
ilk çözüm en iyisi bence.

microsoft'un uygulamalarıyla zaten iphone ile surface %100 uyumlu çalışacaktır. e surface'ın manyak bir cihaz olduğu malum. iphone da öyle. kitap okuma mevzusunu düşünüyorum ama o da bir şekilde hallolur. kindle, kobo gibi uygulamalar iyi. olmadı ibooks'la oldurulur bir şeyler. facetime'ı da iphone'la halledersin. ya da surface'ta skype'a doğru kayarsın ki ben kendisinden manyak derecede memnunum.

hem üç cihazdan iyidir iki cihaz taşımak. kullanımı da daha kolay olacaktır.
  • avianthem  (18.06.16 13:35:13 ~ 13:37:04)