[]

e sigara için drip tip almam lazım güvenilir bir site veya istanbul içi bir

mekan önerir misiniz?

benim netten bulduğum siteler çok amatör, koymuş tonla foto ama stokta yok vs.


 
ben buharıstandan aldım


  • bryan fury  (18.06.16 12:22:55) 
buharistanda stoklar tamamen tükenmiş. buharhaneden alayım dedim orada da bir sorun var sanırım şu an.


  • buffy de vampir sayılır  (18.06.16 12:25:20) 
tr siteler çok pahalı en iyisi yurtdışından sipariş geç gelene kadar facebook gruplarından veya forumlardan birisinden ödünç al. bende fazladan olsa gönderirdim.


  • mrthany  (18.06.16 13:52:29) 
Arkadaşın drip tipini kaybettim geçen hafta o yüzden fazla beklemeyeyim diyorum, teşekkürler


  • buffy de vampir sayılır  (18.06.16 14:04:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.