[]

Dökmelik kurşun nerden bulunur?

Sb teşekkürler
 
olta satan yerlerden kurşun alabilirsiniz. Dökmelik kurşun diye ayrı bir şey yok yani.


  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (17.06.16 23:03:14) 
balık malzemesi satan yerlerde kurşun olur


  • basond  (17.06.16 23:04:17) 
Lastikçilerde, rot balans ayarı yapanlar minik minik kullanır daha kolay erir.


  • oligomer  (18.06.16 02:39:48) 
dokmelik kursun nasil yok ya gotunuzden salliyosunuz he. karakoyde bulursun. bankalar caddesinden ilerle bir yerden sola donuceksin. ama hangi sokak unuttum. sorsan gosterirler.


  • groove  (18.06.16 13:52:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.