Dans eden Filistin'li kiz neden viral oldu?

Guzel dans ediyor, benim de hosuma gitti acikcasi ama olayi essiz kilan nedir bunu anlamadim. Neden bolye fenomen oldu?

çünkü tiril tiril elbisesiyle kızını italya sokaklarında dans etmeye teşvik eden orta doğulu/filistinli bir baba, ondan.

beni etkileyen müzik ile dansın uyumu ve spontan olmasıydı.
  • mrsmoon  (17.06.16 19:45:04)
Filistinli deyince akla gelen görüntü bu olmadığı için muhtemelen. batılı bir dansı icra ettiği için ilgi çekti ve bir anlamda "özgür" olarak algılandı, çünkü bu dansı Filistin'de, sokakta yapması imkansız.

  • nathanieltroy  (17.06.16 19:48:06 ~ 19:48:30)
benim de fikrim yok açıkçası. kendileri çok modern ya amk filistinli kızın italya'da dans edince "omg ne kadar açık görüşlü çok tatlı :((" falan diye kafayı yiyorlar.

  • der meister  (17.06.16 19:48:13)
Guzel, hos bir goruntuydu evet ama cok abartildi. Yok dunya 1 dakikaligina guzellesmis de bilmem ne.

  • aquarium  (17.06.16 19:55:02)
Gereksiz abartildi. Hele su twitter'da donen espriler, agizlarini burunlarini kirasim geliyor.

  • murakami  (17.06.16 19:56:20)
kendi kız arkadaşları o dansı yapsın istemezler ama gözleri de yaşarır :))

  • pinkpeony  (17.06.16 19:59:24)
katılıyorum. tamam dansa ve kıza lafım yok da. klasik ekşici abartısı işte. bir şeyi abarttı mı tam abartıyor.

  • nothing in my way  (17.06.16 20:15:01)
İlk gördüğümde bu ne aq, biz de hergün yapıyoruz bunu demiştim kendi kendime.

Filistin'de herkes savaşıyo falan mı sanıyolar acaba?
  • la rana  (17.06.16 20:53:09)
1. Sahnede olsa dikkat çekmezdi, sokakta dans etmiş. Mekan direkt bizi içeriye çekiyor
2. Kız güzel
3. Rahatlık. Babasının buna teşvik etmesi...
4. Müzik
  • Frederick Co  (17.06.16 21:58:26)
bu baya uzun süredir tumblrda dönüyor yeni ortaya çıkmış. Frederick Co +1

  • freetakilir  (17.06.16 22:32:29)