Hanımlar size bir sorum var

Evlenmek üzeresiniz evlenmeden bir gün önce müstakbel kocanızın gay pornolarında yer aldığını öğrendiniz tepkiniz ne olurdu

yer almak? izlemek mi oynamak mı?

  • try again fail again fail better  (17.06.16 15:01:05)
benden bişiler sakladığı için ayrılırdım sanırım. önemli olan burda gay olması değil bunu saklamış olması

  • sta  (17.06.16 15:05:50)
Aktif mi pasif mi rol almış? Vurdurmuş mu yani? Dibini mi dövdürmüş? Bunları sorardım.

  • Goddard  (17.06.16 15:31:08)
eğer geçmiş ilişkilerinde yaşadığı özel bir şey ise ok, ama para için yapılmışsa hayır

  • try again fail again fail better  (17.06.16 15:32:09)
Nikahi ertelerdim oncelikle 1 gunde saglikli karar verilebilecek birsey degil cunku.

Aktif pasif olup olmamasina bakardim. Ilerde de isteyebilir çünkü. Biseksuelse bunun benim fikrimi değiştirip degistirmedigine bakardim.

Para icin yapip yapmadigi onemli degil. Para icin yaptiysa ve gayse normalde de, gerçekten ihtiyacinin oldugunu dusunurdum.

Benden birseyler saklamasi soylendigi gibi hos degil.

Biseksuel olmasindan cok bir pornoda oynamis olmasina takilirdim. Porno sektoru cok les bir yer.

Ve sanirim ondan sogurdum, hareketlerindeki gercekligi samimiyeti sorgulamaya baslardim. Bu da uzattığım dugunu iptal etmeme sevebiyet verirsi muhtemelen.
  • mobydick  (17.06.16 17:08:45)
sandıktan belden bağlamalıyı çıkarırdım

  • ruhu sarisin  (17.06.16 17:12:09)
Burada yazilanlarin cogu insanlarin gercek hayatta bu konuda verecegi tepkileri yansitmaz.

  • stavro  (17.06.16 17:14:09)
oğlum yapmayın böyle şeyler nereden aklınıza geliyor lan. yarıldım yeminle ahahaha. hayır mevzubahis adam türkse zaten şahin k pornoları tadında birşeyde şahin k tadında bir adamla oynayacak. olay gerçekse hanım kızımız kaçsa iyi olur.

  • zamanin otesinden gelen buz gibi suser  (17.06.16 17:15:57)
gay'liğin aktifliği pasifliği olmaz. gay'lik gayliktir. aktif, pasif bunlar biz türklerin çıkardığı şeyler. dümene her zaman birileri geçer, geçebilir.

adam gay'se, sen hetero ise neden evlenesin zaten?
  • mermize  (17.06.16 17:18:44)
pas

  • gokhan atestepe  (17.06.16 17:44:38)
"Sandıktan yandan bağlamalıyı çıkarırım"a çok güldüm. Evlilik böyle özen istiyor fedakarlık istiyor işte. Ahaha

  • chiper  (17.06.16 17:50:15)