Erkekler eşyalarınızı nasıl taşıyorsunuz?

Ceketin cebine koysam şişiyor ve sığmıyor, pantolon desen saçma sapan oluyor.

Hadi günlük giyinirken sırt çantası takıyoruz tamam da peki takım elbise varken ne yapacağız?

Siz ne yapıyorsunuz?

Eşyalar derken ?

Ben yanıma cüzdan, telefon, kulaklık,güneş gözlüğü ve belki sarj aleti alıyorum, hepsi cebime rahat rahat sığıyor
  • tss  (17.06.16 10:15:44)
Evet ya cep nedir rahatsiz etmiyor mu sizi. Şiş şiş.

Bence sizin için de çanta akımı başlamalı.
  • pompeininkulleri  (17.06.16 10:18:38)
Omuz cantasi kullaniyorum. Nadiren de sirt cantasi.

  • stavro  (17.06.16 10:23:25)
işe giderken kumaş pantolon - gömlek - duruma göre kravat takıyorum.

cüzdan göt cebine, telefon sağ cebe, anahtar, çakmak ve paralar sağ cebe. şişkinlik yaratıyorsa (çok bozuk para vardır, cüzdan kabarıktır, büyük çakmak almışımdır vs.) o zaman zaten hepsi trençkotun cebine.

geçiş dönemlerinde yine yanıma trençkot alıyorum. çanta gibi elimde taşıyorum, üşürsem giyiyorum.

yaz için bi tane postacı usülü çanta aldım. işe giderken giydiğim şeylerle sırıtmıyor, ona koyuyorum her şeyi.

yazın takım elbise giymem gerekiyorsa, elde taşınan çantalardan alıyorum. daha ciddi gözüküyor, iyi oluyor öyle.
  • starborn  (17.06.16 10:24:11 ~ 10:25:14)
Takım elbise bile giysem sırt çantası taşıyorum.
Şık ve sade olanları mevcut.
Şiddetle tavsiye ederim.
Parfüm,bellek,sarj,çakmak,sigara ne varsa dolduruyorum.
  • çınarım  (17.06.16 10:24:24)
Cüzdan-telefon-anahtarlar
Telefon sağ cebe, cüzdan ve anahtarlar sol cebe girdi mi bitti.
Çok rahatsız ederse elimde taşıyorum 2 parça şey.
  • six packsiz  (17.06.16 10:28:26)
Ben 2 şarj aleti, önemli kağıtlar, minik bir not defteri, cüzdan, telefon, kulaklık, kalem, anahtarlar, gözlük falan taşıyorum. Çok saçma oluyot takımla.

Ben de omuz çantası düşündüm de sonra abes mi kaçar acaba dedim.
  • cinayet saati  (17.06.16 10:31:04)
omuz çantası +1
cüzdan, harici batarya, ipod, güneş gözlüğü ve kremi, diş fırçası, diş macunu, telefon şarj kablosu, okumak için kitapçıklar veya notlar gibi şeyler ancak bir çantaya sığıyor.
takım elbise varken yine omuz çantası taşıyorum.
f.perry ve zaranın çok şık çantaları var.
  • seyduna6687  (17.06.16 10:38:26 ~ 10:38:43)
Sort çantasına atıyorum. Turkiyeye gelince arkadaşlar ne la bu ilkokul bebesi gibi filan diyorlar, mal mıyım abi ihtiyaçlarımı taşıyınca niye okul çocuğu olayım ki.

Sırf gösteriş , sırf hava millet amk.

Al sırt çantasını mis gibi.
  • kurnaz  (17.06.16 10:58:59)
sağ arka cebime cüzdan, sağ ön cebime telefon.
kulaklık sol ön cepte. gözlük kafada ya da yakamda duruyor. başka eşyam yok.

  • battal gemalmaz  (17.06.16 10:59:54)
işe giderken de sırt çantası taşıyorum. yani sırt çantam olmasa ne yapardım bilemiyorum. kulaklık, tablet, tabaka, şarj aletleri, kitap, yastık, yağmurluk, defter, kalem, cüzdan, gözlük vb. sadece iş için değil bir çok yerde taşıyorum çantamı.

takım elbise giyseniz de giymeseniz de hemen her durum için kullanılabilecek sadelikte bir çanta alabilirsiniz. misal bence takım ile sırıtmayacak bir model bu www.caselogic.com
  • givemesomesubstance  (17.06.16 11:01:00)
Kimlik, para, telefon, gözlük, anahtar tasiyorum. Cebe sığıyor. Gözlük genelde gözde zaten. Cüzdan yok, banka kartı dahi taşımıyorum, extra para işi olursa kartsız işlemle hallediyorum.

  • anily  (17.06.16 11:13:58)
Elimde cüzdan + telefon + anahtarlık ile geziyorum.

  • arnold schwarzeneger  (17.06.16 11:18:41)
Geçenlerde cüzdan bayağı rahatsız etti, göt cebinde zaten taşımam, ön cebimde de kaba duruyor, elimde taşımak da amelelik oluyor. Bir haftadır banka kartlarımı, ehliyetimi, 20-50 tl arası nakiti, istanbul kartı attım sağ ön cebime kuş gibi hafifledim.

Anahtarlıkları çok seviyorum ama o da gereksiz ağırlık yaptığı için tek bir taneye düşürdüm, diğer cebimde de onu taşıyorum.

Telefon elimde, kulaklık kulağımda.

Şarj aletine kadar cebinde taşıyan arkadaşlar çuvalla falan mı geziyor anlamadım. Göt cebinde cüzdan kadar erkeğe falso veren başka bi şey de yok sanırım.
  • chicha  (17.06.16 11:22:34)
iş çantası? laptop çantası? eğer tatile gidiyorsan da küçük bir erkek çantası, turist stayla.

  • eindaclub  (17.06.16 12:42:41)
Havalar ısındığında en büyük problemim bu. :(

Anahtarlığı almıyorum, sadece kapının anahtarını alıyorum. Tek parça.
Cüzdan ve sigara elimde oluyor hep.
Telefon cepte.
Gözlük kafada.
  • Polaroid  (17.06.16 12:45:47)