iddaa şeysiii

ispanya ve italya denenir mi?

çok yüklü girmeyi düşünüyorum.

ben içinden çıkamadım :(

ispanya kazanır
italya iy 1.5 altı. Çoluğunu çocuğunu bas.

  • naberabi  (17.06.16 09:24:51)
abi gol bahislerinden korkuyorum ya. hele dün almanya gol atamayınca :(.

  • tamam onu da ben yaptım  (17.06.16 09:30:40)
italya 10 numara top oynuyor bence tersten saplar isveçe.
ispanya da bizi çoğaltır.
param olsa girerdim ben de.
  • t joe  (17.06.16 09:33:28)
italya belçika maçını izlemedim izleyenler yorumlayabilir mi acaba nasıldı tam?

bir de ispanya çekler karşısında pek rahat oynamamış gibi tam izleyen var mı o maçı da?
  • tamam onu da ben yaptım  (17.06.16 09:36:30)
ispanya bizi iyice kıvama getiri de, italyayı bilmiyorum, güvenemiyorum i,talyanlara.
son yıllarda hep dökülüyorlar.

  • seyduna6687  (17.06.16 09:41:08)
valal bence italya ilk maç iyiydi şimdi herkes italya'ya yüklenecek.
türkiye'de kötüydü herkes ispanya'ya girecek.

bahis mafyası diye bişey varsa bence bu maçların ikisi de ya da ikisinden birinde sürpriz olacak. özellikle italya maçı berabere bitebilir gibi geliyo. türkiye'den pek ümidim yok :)
  • contavolta  (17.06.16 09:56:51)
ispanya bence affetmeyecek, sanırım italya maçı da bugünse eğer bizim maçtan önce maçın ilk yarısını izleyip canlıdan tek gole girebilirsen gir bence aynı orana hatta daha fazlasına denk getirirsin. italya direkt güvenmekten daha iyi gibi geldi bana.

  • abyuksuet  (17.06.16 10:26:30)
Gözün kapalı gir kardeşim. Yukluden de öte girebilirsin. Maçlardan sonrada bana bi bira ısmarlarsın.

  • etna  (17.06.16 13:43:04)
arkadaşlar bahisler ile içli dışlı biri olarak size önerim, gol sayılarına değil de, kart ya da korner bahislerine yönelmenizdir.

  • hakim oynayin dedi  (17.06.16 13:45:48)
Ben büyük takımlardan bir veya birkaçı ikinci maçlard patlar diye düşünüyordum, nitekim almanya dün yenemedi. Tabii ben de yattım, bu yüzden italya'ya da güvenemiyorum. Evet ilk maç iyilerdi de oynamayınca da oynamıyor bazısı. Ben o maç kg var kesin gözüyle bakıyorum. Hatta türkiye de yenilmesine rağmen bir gol atar gibi geliyor.

  • pokepoke  (17.06.16 14:06:02)
@etna
bira senin küpeen olsun.

@hakim oynayin dedi
korner bahisleri canımı çok yaktı hocam o yüzden korkuyorum onlardan.

@pokepoke
abi ben isveçin gol bulabileceğini zanletmiyorum ama italya zorlayıp bir tane de atamaz mı kı?
  • tamam onu da ben yaptım  (17.06.16 14:11:12)
ispanya kazanır-italya maçı 2.5 veya 3 alt daha iyi bir ikili gibi.

  • axl  (17.06.16 14:22:28)
italya sayesinde patladı sanırım kupon. afedersiniz bok gibi geçiyor maç.

edit: gol 88'de geldi italya 1-0.
  • tamam onu da ben yaptım  (17.06.16 16:45:57 ~ 17:51:29)
Raad ol

  • etna  (17.06.16 18:22:37)