[]

Peki kırmızı patatesi hiç duydunuz mu? Gördünüz mü? CAPS....

Sever misiniz?
Hiç yediniz mi?
Tatmak ister misiniz?


 
bizim yaylada yetişiyor, tadı daha güzel.


  • g7mor  (16.06.16 20:11:18) 
ilk resim töbe bismillah :(
ikincisi daha açık. afiyet olsun. bulursam yerim bende.

bişi sorcam, normalden farkı ne?
  • anonymice  (16.06.16 20:12:53) 
daha yemedim uygun anı bekliyorum patatesler için
ancak yağı daha az çektiğini ve kızartmasının daha iyi olduğunu dedi arkadaşım
bakalım göreceğiz.
  • basond  (16.06.16 20:14:35) 
abi bana battis demeyeceksin. şu dünyada patates kadar sevdiğim şey azdır. patatesleri ayırt edecek zekaya sahip değilim ama patates olduğunu düşündüğüm her şeyi götürürüm yani kırmızı sarı yeşil asyalı zenci beyaz affetmem. o yüzden son soruna: YETMEZ AMA EVET.


  • der meister  (16.06.16 20:14:36 ~ 20:14:54) 
Sweet potato diyo ecnebiler. O değil mi bu? Yemedim hiç datlı pattis. Merak ediyorum evet.


  • mandalina kokusu  (16.06.16 20:18:04) 
Bir tane tatlı patates var. O degil bu di mi? Dışı daha pembe oluyor onun ve tadı da balkabağı gibi, sevmemistim ben. Lanet Amerika! Bu başka galiba.


  • shadowcat  (16.06.16 20:18:06 ~ 20:19:39) 
Duydum ama yemedim de capstekileri manavda görsem ayrı bir patates türü olduğunu anlamadan normal patates niyetine alırdım :D

Bu arada tatmak isterim.
  • j r r tolkien hayrani  (16.06.16 20:20:42) 
tatlı patates o. kırmızı patates değil.
ayrıca kırmızı olan amerika'da bolca bulunuyor. tadı sarı patatesle aynı.

static8.depositphotos.com
  • bohr atom modeli  (16.06.16 20:45:10 ~ 20:45:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.