[]

Kredi kartının Asgarisini ödeyince faiz biniyor mu?

Sb teşekkürler
 
kalan kısma evet.


  • passion rules the game  (16.06.16 19:45:09) 
evet, hatta bazı insanlar anlam veremediğim şekilde "ASGARİ DİYÜRLER AMA ONU ÖDEYİNCE DE FAİZ BİNİYÜR" diye bankaları yalancılıkla falan suçlarlar, sanki adamlar "asgarisini ödeyene faiz yok" demiş gibi.


  • der meister  (16.06.16 19:48:37) 
biner


  • basond  (16.06.16 19:50:44) 
biniyor kesin bilgi


  • Lola90  (16.06.16 20:01:57) 
Ben hiç böyle durumda kalmadım ama merak ettim şimdi, asgariyi ödeyince ne kazanıyoruz peki?


  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (16.06.16 20:05:16) 
Biniyor.
@ofkeyle
Asgariyi ödeyince borcunu ödemiyor muhabbeti ve bunun sonuçlarından kaçınıyorsun.
  • j r r tolkien hayrani  (16.06.16 20:24:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.