size de oluyor mu ?

hiç telefon çalmasın kimseyle iletişim kurmayayım dediğiniz oluyor mu ?
oluyorsa ne kadar sürüyor ?

telefonu kapattığım oluyor bazen 1 hafta bazen 4 gün filan.

  • Game Over  (16.06.16 16:22:33)
sürekli oluyor. çoğunlukla açmıyorum zaten.

sadece aileme cevap veriyorum. telefon her çaldığında anksiyete krizi benimkisi. sevememem ondan.
  • ya ben lan neyse  (16.06.16 16:27:46)
olmaz mı sürekli görüşelim diye darlayan, çatkapı geliveren arkadaş kitlemiz mevcut. bazen onlardan kaçmak için haftasonları telefonu kapatmakla kalmıyoruz camları perdeleri falan kapatıp oturuyoruz gelseler de yokuz sanıp gitsinler diye. macera oluyo bize de :)

  • kakamelsokoban  (16.06.16 16:30:18)
Oluyor. 7/24 sürüyor. Yani kendimi bildim bileli böyleyim.

  • köstebek kurabiye  (16.06.16 16:44:50)
her gün oluyor.
bi beş saati var.

  • seyduna6687  (16.06.16 16:59:42)
ya ben lan neyse+1
işten güçten sonra hele illallah geliyor telefonla konuşmaktan.

  • ikcı  (16.06.16 17:01:47)
Oluyor. Bazen telefon çalınca strese giriyorum. Konuşmaktan keyif aldığım biri bile olsa telefon çalınca o anda açmak istemediğim oluyor. Ne kadar sürüyor, buna net birşey söylemek zor. Bazen birakç saat, bazen birkaç gün. Değişken diyelim.
Buna şöyle bir çözüm getirdim kendimce: Sadece öğle 12'den 5'e kadar telefon ulaşılabilir oluyor. Onun dışındaki saatlerde rahatsız etme modunda tutuyorum. Sadece favoriler arasın şeklinde ayarladım. Favorilerde de eş-dost filan var bir avuç insan. O kadar. Gerçi bazen onları bile açmıyorum ya neyse.

Şimdi sen duyuru açınca düşündüm de bir dönem cep telefonu kullanmadım, çok rahatmışım lan o zaman.
  • battal gemalmaz  (16.06.16 17:13:13)
Ünideyken yapabiliyordum 3-4 gün tüm iletişim kanallarını kesiyordum.
Çalışmaya başladığımdan ve evlendiğimden beri habire insanlarla içiçe olmak durumundayım ne yazık ki kendimi kurtaramıyorum, tamamen kapatıp rahatlayamıyorum.

  • Sulfoxaflor  (16.06.16 18:22:59)
bana hiiç olmuyor. arasınlar zaten sevdiğim insanlar arıyor. annem,babam,sevgilim,en yakın arkadaşım. onlar hep arasın Allah da eksikliklerini göstermesin (cevabın sonuna doğru sevgi kelebeği oldum)

  • matilda  (16.06.16 18:24:27)
Sadece isyerinde isle ilgili aramalar konusinda oluyor bazen. Gunluk hayatta bu moda girmem hic.

  • stavro  (16.06.16 18:30:39)
bana olmuyor. zaten çalmadığı için lol

  • shotgunwoman  (16.06.16 18:38:56)
bende hep var o. kendim iletişim kurma ihtiyacı hissetmiyorsam kimseyle iletişim halinde olmak istemiyorum. neyse ki çok asosyalim de istemediğim bir anda kimse "nbr knk" falan yazmıyor ya da aramıyor.

  • der meister  (16.06.16 18:46:17)
Ben böyle yaşıyorum.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (16.06.16 21:38:47)
oluyor. muhabbetinden hoşlanmadığım bir arkadaş var. erkek arkadaşımla haberleşmek için mecbur whatsappı açtığımda bir iki smiley yolluyorum :(

neyse ki istemediğim aramaları reddedecek umursamazlığı kendimde bulabiliyorum.
  • ruhen hastayim ben  (16.06.16 21:54:08 ~ 21:54:44)