objektif değerlendirme - bahis

arkadaşlar geçen sene bir süre bahis oynadım. bu süre içerisinde ortalama haftada %20-30 kazandım. totalde 1 eurodan 150 euro yaptım. bu arada yurt dışında bu.

amacım sadece para kazanmaktı ve sistemimi denemekti. ama bir nevi bağımlılık olduğundan bıraktım bende.

1. neredeyse her zaman çifte şans oynadım, 2 maçla kombine ettim maksimum. 1,6 gibi oranlarda.

2. x takımı kazanırlarda hiç bir zaman 1,8 oran üstüne oynamadım.

3. arada sırf riskine 4-5 maç kombine ettim.

4. bilmediğim liglere oynamadım, sadece ingiliz, alman, ispanya liglerine oynadım. arada beşiktaş ve fenere oynadım. baya iyi kazanma oranları var.

5. hiç bir kupona 4-5 eurodan fazla da basmadım, risk dağıttım her zamanç

milli maçlara oynamadım belirsizlikten.

bunun gibi 15-20 kural daha yaptım.

şimdi dediğim gibi %20-30 ortalama kazançlı oluyordu her hafta. sizce bu sistem iyi mi yoksa kuralı muralı olmaz bu işin şansına mı kazandın o kadar zaman mı diyorsunuz?

ekleyecekleriniz var mı?

Güzel bi sistem. Bahiste böyle kazanılır zaten. İki maçtan fazla kombine yapmamak kaydıyla.
Ama oynadığın miktar az bence.
Ben bunun aynısını, daha az süreyle daha fazla miktarla oynuyorum.
Yani haftada 5 tane 4-5 euroluk kupon yapmıyorum. Ayda (gözüme kestirdiğim güzel maçlar olduğunda) 2 hafta, 2 ya da 3 orana 600-700 lira basıyorum.
  • etna  (16.06.16 15:25:11)
@etna

hocam o bahsettiğiniz riski arttırıyor, ben çoğunlukla takımlara bakmadan, a-b şeklinde risk dağıtarak oynuyorum. gözüme kestirme objektif olmuyor. ek olarak herkes gözüne kestirdiği için güvenilir değil, bu bahis işi her ne kadar büyük liglerde daha az olsa da şikenin olduğu bir şektör.

600-700 eğer anaparam 10000 olsa olabilir aksi halde kesinlikle risk dağıtımı amaçlı paranın %3-5 inden fazla basmam. kaybettiren bu.
  • kurnaz  (16.06.16 15:33:07)