yeni nesil anne stayla

oğlanın doğumgünüydü geçen hafta. buradan bi arkadaş sağolsun süper fotoğraflar çekmişler öyle böyle değil. yani markalara gönder, direkt billboard'a bassınlar, o derece güzeller.

içimdeki yeni nesil anneyi durduramıyoruz efenim hepsini facebook, instagram işte ne varsa paylaşıp "maşallahı eksik etmeyelim kıps kıps" yazmak istiyorum. oğluşum falan demek istiyorum. çokşükürbinşükürlü tagler eklemek istiyorum

napıcaz?

ps: şimdi bilemedim arkadaşı afişe edeyim mi etmeyeyim mi. belki görürse kendisi yazarsa olur :)

Ahahaha bana gönder birkaçını bastırıp eve poster niyetine asalimmm :) facebookta, instagramda birer tane paylaş ama tüm sayfayi doldurma. Bizde bu stilde birkaç tane anne var; kusacagiz yakında.

  • fraise  (15.06.16 22:51:57)
Oğlan da maşallah, kaka yaparken bile guzel gözükecek bebe maşallah. rica ediciim kararın yayın yönünde olsun, milletin gözü bebek görsün :)

  • kaymaktutmayansicaksut  (15.06.16 22:55:48)
Paylaş yahu nolacak? 102 tane değil de 5-10 tane seç koy işte. Sürekli yaptığın bi şey değilse sorun yok.

Bizi niye çağırmadın doğum gününe :/
  • buff  (15.06.16 22:57:19)
Dogum gunu kutlu olsun birlikte nice seneler gecir evlatcagizinla. Icinden gelmis, paylas gitsin ama oyle 6384683 tane atma bence.

  • yorke  (15.06.16 22:58:15)
Yaa bi dikka sizin yavrunuz mu oldu? Eğer öyle bişeyse çok tebrikler :))) kesinlikle ekleyin, tagleyin! :) altına yazılanlar çok geleneksel klişe şeyler yerine gerçek bir "yeni nesil anne" tarzında olursa tadından yenmez :)

  • jimjim  (15.06.16 22:58:38)
NAZAR ISSUES!!

benim öyle bebem olacak çuvala koyar öyle gezdiririm. KOYMA.

;_;
  • shotgunwoman  (15.06.16 23:03:49)
@shotgun zaten pazar gunu bi sekilde kafasini koltugun ALTINDAKI metale carpti simdi tek gozu mor geziyor :p

  • la noix  (15.06.16 23:06:22)
bu duyuruyu açarak tatmin etmiş oldun o yeni nesil anneyi, daha fazla şeetme bence.

  • baba jo  (15.06.16 23:11:16)
serseri ya..

kendine gel sakın resim falan koyma sağa sola. ;_;
  • shotgunwoman  (15.06.16 23:15:00)
Koy gitsin,millet erkek gorsun,pipili fotosu varsa onu da koy altinada qusel qizlar eqlesin yaz.

  • duptıs  (15.06.16 23:20:23)
Bir tane seçip koyarsan kimseyi baymazsın, hatta bak bu benim yavrum demek yerine birlikte bir fotoğrafınız varsa güzel olur :)

  • Lim5  (15.06.16 23:27:00)
ya yap nolcak kaç kere gelicen dünyaya.

  • dedim dedim de kime dedim  (15.06.16 23:32:24)
Yapma ya. Bilmiyorum cocuk sahibi degilim, olunca belki ben de massallahli fotograf koymak isterim, yüksekten atmayayim simdi ama su anki kafamla cocukların/bebeklerin resimlerinin sosyal medyada paylasilmasina karsiyim. Onun söz söyleme hakkı yok ki, istemeyecek belki?
Binbir türlü manyak var bir de etrafimizda. Herkes sizin baktiginiz gozle bakmaz nazarından tut kıskananına sapıgina binbir turlu insan var. Belki de bu kadar manyak manyak haberlerin icinde ben paranoyakca dusunuyorumdur.

  • physcos physcos  (16.06.16 00:26:37)
Paylaş, bıkan olursa paylaşımlarını engelleyip gizliyor zaten. Arada timelineda temizlik yapıp rahat ediyorum, hormonal durumları tavan yapmış anne paylaşımları da gizlediğim oldu, on yıldır düğün fotosu paylaşan hevesli gelin de.

  • Sulfoxaflor  (16.06.16 08:17:52)
azcık eklesene görelim :)

  • sta  (16.06.16 08:20:51)
Koy canım, çocuk fotoğrafı koymanın bir sıkıntısı yok ki! Ama üç milyon tane olunca fenalık basabiliyor. Hatta bence altına bu hissettiklerini de yazarak koy :)

  • aychovsky  (16.06.16 08:21:09)
yapıştır. bi tane de buraya gönder de yağuşuklu görelim :)

  • babilbaligi  (16.06.16 09:23:29)
Alin gencolar

hizliresim.com

Aksama album yapcam valla gaza geldim :p
  • la noix  (16.06.16 09:36:10)
Masallahi unutmuyoruz ;) (aminli emoticon)

  • la noix  (16.06.16 09:37:23)
bu ne tatlılık ya. maşallah.

p.s. sosyal medya bunun için var; rahat ol bacım afedersin.
  • babilbaligi  (16.06.16 09:59:59)
oh oh maşallah:D büyümüş mü ya bu şeker?:)
birkaç tane koy gitsin:)

  • peggy  (16.06.16 10:16:04)
Öncelikle ALLAH Bağışlasın.Analı-Babalı sağlıklı, huzurlu bir hayatı olsun. Başarıyı kendisi elde edecektir.41 kere maşallah.

Benim fikrim ; bir şey olmaz.paylaşabilirsiniz.
Bursa'da çocuklarının yüzlerini gizleyip ,resim çeken bir ailemizin küçük çocukları çok kötü bir şekilde hayatını kaybettiğini dün akşam haberlerde gördüm. :( her anı yaşamak daha güzelidir fotoğraflarla ölümsüzleşir.. :( kahretti akşam haberleri.
  • Game Over  (16.06.16 10:31:44 ~ 10:45:40)
çok şeker maşallah , böyle fotolar paylaşılmazsa yazık olur .ben hep şöyle düşünürüm facebook ve instagram da arkadaşlarım ailem sevdiğim kişiler var ve gönderilerim herkese açık değil sadece onlar görüyor ne problem olur ki sevdiğim kişiler sonuçta.çocuklar çabuk büyüyorlar ,bu şirin zamanları geçiyor kocaman insan oluyorlar .içindeki yeni nesil anneyi sal gitsin istediğini yap derim .

  • devilone  (16.06.16 10:39:48)
Benim bile paylaşasım geldi :) Maşallah pek güzel bi bebek. Koy hatta beni ekle ben de altına 'cnm çok güzel bebek yapmışsınız tbrklr' falan yazayım :D

  • aslmtn  (16.06.16 10:43:57)
içine ne kattığınızı da paylaşacak mısınız? :)

  • piremses  (16.06.16 10:44:44)
@gameover
içim parçalandı yüzüm düştü :/ allah sabır versin

  • la noix  (16.06.16 10:56:02)
eheh bakışlara bak ya çirkin maaşallah:) paylaş yahu bu bebek paylaşılmaz mı

  • guneslihavalardacokmutluoluyorum  (16.06.16 11:01:35)
Allahım! Yeğrim! Maşallah :)

Ben gördüm marka değerini, desteği verdim :p
Tam bir ''Annem yaparsa en güzelini yapar'' temalı Dr. Oetker(nasıl yazılıyordu be bu), ''Çocuktur kirletir, OMO ile temizlenir.'' mesajı veren Omo reklam çocuğu :)
  • kaymaktutmayansicaksut  (16.06.16 11:30:29)
Çocuk yapasım geldi görünce bu miniği. Ne de tatlı :) Koyun gitsin

  • sefil  (16.06.16 11:56:04)
çok tatlıymış maşallah nazar değmesin ♥‿♥

  • yue  (16.06.16 12:10:37)
Doğum günü kutlu olsun. Fotoğrafları koy, etiket döşe gitsin nolucak. O anneler bi anda 250 foto 40 video falan yüklüyorlar ve bunu düzenli olarak yapıyorlar ondan diyoruz tutmuş koparmış

  • buhebu  (16.06.16 12:13:20)
Çok tatlıymış, nice mutlu yaşlara :)

encrypted-tbn2.gstatic.com
  • Lim5  (16.06.16 14:42:07)