eymir gölü

1 kere gittim o da 3-4 yıl önceydi. şimdi istanbul'dan arkadaşım geldi cuma günü götürmeyi planlıyorum da sorayım dedim. gittiğimizde böyle bir ağaç altına örtü serip oturmuştuk, yanımızda getirdiklerimizi yemiştik ve yakındaki bir yerden de çay, yiyecek falan almıştık. yine öyle yapabilir miyiz ya da eymir'in olayı bu mu zaten? ve nereye oturalım? çantada yere serecek örtüyle gitsek olur mu? masada falan oturmak istemiyorum çünkü.

bisiklet demeyin lütfen 2 acımdan birisi. keşke kiralayabilsek ama ben bisiklet sürmeyi bilmiyorum (diğeri de yüzme) :(

son olarak, trt'nin oradan gireceğiz arabayı bırakacak yer var mı? odtü ile alakam yok.

Alin ortunuzu gidin hocam mangal yakmadigini surece sorun yok, kapida otopark vardi ( ama odtu stickerli araclara miydi sadece onu bilmiyorum) kapiya birakip shuttle ile iceri gecebilirsiniz

  • fbeyza  (16.06.16 02:37:08)
arabayı bırakacak yer var tabi, otopark var. her türden araç park edebiliyor, odtü sticker'ı aranmıyor. örtünüzü vs. alıp uygun yer bulabilirsiniz. yürümek zor geliyorsa göl çevresinde bisiklet de şart değil, ücretsiz servis var gölün etrafında turlayan.

  • kivanc1  (16.06.16 03:32:17)
hocam haftaiçi eymirin ücrretsiz otoparkları kapalı oluyor. zaten eymirde ücretli otopark yok, yanlış anlaşılmasın. arabanızı sağda solda boş ve uygun bir yere park etseniz olur. odtülü olmak falan gerekmiyor. Bisikletçiler tarafından yürürseniz yaklaşık 2,5 km sonra büfeler başlıyor. 4-5 tane büfe var orada. benim tavsiyem büfelerden ihtiyacınızı alıp geldiğiniz istikamette gecerken göreceksiniz zaten ufakca manzaralı bir tepe var, orada oturmanız olur.

  • bim tribi  (16.06.16 10:44:35)