dizi sorucam ama bi dk vurmayin

got izlemiyorum. cidden tarzim degil, asiri siddetli geliyor bana. breaking bad'i uc sezon izledim, sevemedim.

yeni cikan dizileri arada deniyorum mesela banshee, orphan black vs. hepsini yarida biraktim hosuma gitmediler, bir sure sonra hitap etmemeye basliyor.

dexter, six feet under, sopranos gibi eski dizileri cok severek ve ilgimi hic kaybetmeden izledim.

doga ustu seylerin oldugu dizileri de seviyorum mesela revenants cok guzeldi ama walking dead'i izleyemedim. vampir dizileri de olabilir. hemlock grove'u izlemistim. aslinda asiri aksiyon degil de dizide bi aura ariyorum sanirim.

su an takip ettigimtek dizi penny dreadful onu da mecburiyetten.

komedi olarak coupling, black books hayraniyim. sanirim seinfeld izlicem en sonunda.

dizi izlemek istiyorum. bron broen miydi onu denedim belki iskandinav sarar diye o da tutmadi. en son bosch'i izledim merak ederek.

shameless izle.

  • Lola90  (15.06.16 20:50:29)
House of Cards

  • angelus  (15.06.16 20:52:12)
@house of cards izlendi ve seviliyo

  • mula  (15.06.16 20:55:05)
Dracula?
Lucifer?

  • Lim5  (15.06.16 21:00:09)
dracula'yi izledim ama o diziyi yarida biraktilar

lucifer da cok basit ya
  • mula  (15.06.16 21:06:30)
sfu sevdiysen oz'u da seversin. neden bilmiyorum ama bu iki dizi bir şekilde birbirine benziyor bence. ikisinin de hikayeleri çok acıklı ve sanırım atmosferleri benziyor, yoksa alakaları yok konu olarak. ben sfu'dan daha iyi dizi olamaz dedim yıllardır, oz'u resmen onun yanına koydum, öyle diyeyim.

onun dışında sherlock önerebilirim ama sezonları 3 bölümlük, yani o keyifle dizi izleme olayını yaşatmıyor insana. yine de izlenmesi gereken bir seri bence, inanılmaz kaliteli.

bir de rectify, looking, the missing gibi kenarda köşede kalmış çok iyi diziler var, onlara da bir bak derim.
  • nathanieltroy  (15.06.16 21:14:47 ~ 21:15:23)
hand of god
transparent
the preacher (yeni başladı bu ama müthiş)
mozart in the jungle
the good wife (avukatlık dizisi ama sürükleyici)
the killing (izlemediyseniz daha önce müthiş bir polisiye, orijinal Danimarka versiyonu için Forbrydelsen)
  • burya  (15.06.16 21:18:39 ~ 21:18:55)
misfits

  • la noix  (15.06.16 21:32:53)
@la noix miisfits izledim ilk iki sezonu guzeldi

  • mula  (15.06.16 21:35:54)
üç de iyiydi bence de şu anda artık sırf bitsin diye izliyorum :D (s05e06'dan bildirdi)

  • la noix  (15.06.16 21:44:14)
Sen biraz değişik bi şeyler arıyorsun bence.

(bkz: dekalog)
(bkz: siberia)

Özellikle siberia, benim hayatımda gordugum en overrated, en hakkı yenmiş, kıymeti bilinmemiş lokum gibi bi dizidir.

Ha bi de; (bkz: riget). Lars von Trier sevmem ama yukarıdakilerin yanına yakıştı diye yazdim.

Bir de gönüllerin fatihi; (bkz: twin peaks)

Sanki böyle eski pusku, tedavülden kalkmış, old School bi şey aradin gibi geldi, o yüzden bunları onerdim.

Old School değişken; (bkz: e.r.)
  • damdanakan  (15.06.16 21:45:53 ~ 21:57:37)
Demisken*

Hep eskilerden gittik, o zaman (bkz: gilmore girls).

Ne kadar antin kuntin, izlenmeyen dizi varsa yazdım. Muhtemelen linklere bile tiklamiycaksin ama zaman geçti işte. Hadi eyvallah.
  • damdanakan  (15.06.16 21:48:00)
Californication

  • bigcaptain  (15.06.16 21:51:01)
başlığı silmezsen sevinirim.

  • komsu komsunun nickine muhtactir  (15.06.16 21:54:22)
House of cards +1

Fargo

Masters of sex
  • fraise  (15.06.16 21:58:40)
Narcos, vikings, mr robot, utopia (yarıda kaldı galiba), lost, prison break

  • nucleon  (15.06.16 22:00:33)
Fargo, True detective var. İlk sezonları efsane

  • nucleon  (15.06.16 22:01:06)
halt and catch fire var bir de ona baksanıza :)

  • kobuzchu kiz  (15.06.16 22:09:10)
The Americans izle sen. Çok seversin, çok da güzel dizi.

  • noluyo yaa  (15.06.16 22:26:10)
ya onu sevmedim garip bi sekilde ben de cok umutla baslamistim aslinda sanirim seyden ya zaten dagiliyo rusya motomotlugundan kurtulamadim

  • mula  (15.06.16 22:31:48)

the man in the high castle
  • free bird  (15.06.16 22:59:36)
community,
the office,
parks and recreations,
futurama,
rick and morty
  • inheritance  (16.06.16 09:15:13)