Kedim benle oynamıyor:((

Sevgili duyurucular,

Yaklaşık bir ay önce 2 yaşında erkek tekir bir kedi sahiplendim. Sağlığı sıhhati yerinde çok şükür. İlk haftalar bana henüz alışmadı diye çok üstüne gitmiyordum. Ama artık kendini yavaş yavaş sevdiriyor, akşamları da hatta yatağa geliyor, beraber uyuyoruz. Genel karakteri itibariyle biraz tedirgin ve ürkek bir kedi sanki ama ne yaptıysam benle oynamaya yanaşmadı. oyuncaklarla da oynamıyor pek. poşetti, kağıttı filan oynuyor ama kendi kendine. ben de gündüzleri çalıştığım için yalnız kalıyor evde diye üzülüyor benle vakit geçirsin, oynasın istiyorum. mutsuz bir hali de yok ama bişeyleri acaba yanlış mı yapıyorum diye korkuyorum. bize önerilerinizi bekliyoruz:(

Bazi kediler oyle ya. Teyzemde kalirken kedisi hic oyun oynamazdi onda kalirken bayagi bi kudurtma girisiminde bulundum sonra gece teyzemin suratini oyun oynuyoz ayagina cizmisti XD

O gunden sonra kedi kendi haline birakildi o yuzden siz de kedinin ruhunda yoksa cok ellesmeyin akisina birakin bence.
  • neferkitty  (15.06.16 18:37:18 ~ 18:54:35)
Bizimki de 24 saat oyun peşinde şerefsiz, kediden kediye fark ediyor demek ki seninki de öyle bir kedi.

  • angelus  (15.06.16 18:45:54)
Siz oynayın onunla. Ben top atıyordum koşup geitirp bana veriyordu tekrar at diye. Alıştırmak lazım. Oyuncak oltalar var kedim bayılıyordu sürekli getirip yatağıma koyuyordu oynayalım diye. Sabah uyanıyorum bakıyorum oyuncak olta koynumda :) kediyi alıştırmak lazım.

  • cemallamec  (15.06.16 19:30:17)