[]

Yurt Adabı

Merhaba,

Okulda yurda yerleşicem. 6 kişilik minicik odalar :( Yurtta yapmamamız gerekenler, yapmamız gerekenler nelerdir? Kaça kadar ışık açılır vs bana bi yurt 101 verir misiniz


 
Kaç para istiyorlar 6 kişilik oda için?


  • amarat  (15.06.16 17:58:38) 
Çoğunluk yatana kadar açık kalabilir. 11-12 gibi söner. Odada çalışılıyorsa masa lambasıyla çalışılır. Eşyalar ortaya saçılmaz. Dolapta kirli giysi bırakılmaz. Çarşaflar 2-3 haftada bir değiştirilir. Camlar açılır havalandırılır. Akacak kokacak gıdalar açıkta bırakılmaz.


  • Lim5  (15.06.16 18:06:14) 
Açılın 7 yıl yurtta kaldım.Dikkat edilen tek adab herkes yattıktan sonra ışıkların açılmamasıydı.En önemli hassasiyet konusu bu.


  • fikir iscisi65  (15.06.16 18:08:35) 
225 tl 45 günlük


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (15.06.16 18:10:42) 
oda değil kümestir o.


  • bobinhoo  (15.06.16 18:23:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.