Spor salonu tadilattayken nasıl spor yapayım

5-6 aydır güzel düzenli çalışıyordum, azıcık forma girdik, göbek azaldı derken ramazan girdi. Durmak, ara vermek yok diyip iftardan önce gitmeye başladım.

Şimdi de spor salonu ramazanda çok gelen giden yok zaten yapılacak tadilat var dediler bayrama kadar kapattılar salonu. Sorsan kurumsal, zincir firma ama tam rezalet ya. Çok canık sıkıldı ama yapacak bir şey de yok.

3-4 hafta mal gibi oturup hamlaşmak istemiyorum. Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?
Şınav ve squat'la idareten bir şeyler mi yapayım ? Evde fi tarihinden kalma 4 ve 6 kiloluk dumbıllar var. Onlarla mı çalışayım. P90 mı yapayım?

çevrende macfit varsa onlar 1 aylık üyelik yapıyor. ucuz hem.

  • nathanieltroy  (15.06.16 13:46:44)
Yağ oranın yüksekse cardio programları ile biraz daha yağ yakarak vücut hatlarının daha ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsin. Hiit programlarına bir göz at. Koşu hiit programı ile seni 1 ay götürecek başlangıç programlarını dene bence.

  • gozu acik sevisen yahudi  (15.06.16 13:47:21)
Etrafında park falan varsa calisthenics tipi şeyler yapabilirsin. Park deyince şu annaeanne teyze modundaki aletler değil de paralel dips ya da barfiks demiri olanlardan bahsediyorum. Yoksa eğer aletsiz bodyweight egzersizler de bu geçici sürede işini görür.

  • angelus  (15.06.16 13:47:31 ~ 13:51:28)
Deparlı koşu üstüne barfiks, dips, şınav.

  • arnold schwarzeneger  (15.06.16 13:51:03)
Bir adet barfiks barı al eve, squat, barfiks, şınav ve plank çeşitleri ile bayağı sağlam götürebilirsin hatta ağırlık çalışmıyorsan spor salonu gereksi bence.

  • gezegen olan pluton  (15.06.16 13:55:01)