hanimefendiler sorum size

erkekte ne tur bir vucudu cekici buluyorsunuz ? yani daha acikca ne kadar kasli diyim ? daha iyi anlatmak isteyen gorsel paylasabilir. (tombul severleri tenzih ediyorum)

(bkz: lean muscle)

  • bobinhoo  (14.06.16 22:53:52)
bir gerard butler gelse hayır demem ama realitede daha düz adamları beğeniyorum (hatta kocam tam olarak beğendiğim vücut tipi. kolda bacakta kaslar belirgin, six packsiz, geniş omuzlu)

bir celebrity crush olarak gerard butler
  • la noix  (14.06.16 22:57:15)
Fit olması yeterli. Silikon basılmış gibi beğenmiyorum.

Vücut tipinin yanında beslenme şekli, yaşam tarzı da önemli. Beraber spora gidelim sağlıklı beslenelim isterim. Fit olup yanımda cips yemesin.
  • jazzabel  (14.06.16 23:08:54)
Gerard Butler, buyrunuz:

encrypted-tbn1.gstatic.com
  • yirmisantim  (14.06.16 23:16:00)
  • yue  (14.06.16 23:26:41)
  • shadowcat  (14.06.16 23:31:59)
En çok geniş omuzları önemsiyorum sanırım.

Body building ile detaylandirilmis olması gerekmiyor ama kaslı ve fit bir yapıyı beğeniyorum.

Soyle bir sey. i.hizliresim.com

Shadowcat in gönderdiği fotoğraf güzel duruyor ama hiç öyle biriyle tanışmadım. Vücudu çok sert mi gelir bilmiyorum. Ben yanında ufacık kaldığım iri erkeklerden hoşlanıyorum (şişman değil). Çok detaya gerek yok.
  • of dream and drama  (14.06.16 23:43:44)
Sıska, cılız, kemikli. El ve ayak bilekleri ince. El ve ayakları güzel.

  • damdanakan  (14.06.16 23:48:33)
fit ya da balık etliden ziyade orantılı bir vücudu olmalı bence.

zamanında sporcu bir sevgilim vardı. çok ağır şekilde antrenmanlara gidiyordu. bel üstü bölgesi yunan heykeli gibiyken üst bacak kısmı devasa kas yığınıydı ve hoş gözükmüyordu. bunun dışında gayet hoş ve yakışıklı bir adamdan sadece memeleri fazla belirgin diye soğuduğum da oldu. oysa şişman değildi. uzun ya da kısa boy fit vücut ya da balık etli fark etmez o yüzden. orantılı vücut hatlarına sahip olmak her zaman iyidir.
  • ruhen hastayim ben  (15.06.16 00:12:03)
  • siyahtuval  (15.06.16 00:36:04)
Zayıf olmamalı, ayva göbek ve geniş omuz ve tabi güzel bir yüzle beni tavlar :)

  • tsubasacandy  (15.06.16 00:59:28)
Geniş omuz, geniş göğüs, belirgin pektoral kaslar ve biçimli kollar. Six pack çok lazım değil. Yüzücüler çok güzel. Basketbolcular da öyle.

  • Lim5  (15.06.16 01:07:13)
Çok kıymetli hanımefendiler ve diğerleri,

Bir beyefendi olarak buraya yazıyorum; şuraya fotoğrafını attığınız tarzda ve o vücut ölçülerüne sahip adamlar bulursanız onlara söyleyin gelip beni de siksinler lütfen.

Sizin yüzünüzden kendimi sevmez oldum, şişman kesinlikle değilim ama göbeğim var :)boyum 1.80 veya 1.78, güçlü müyüm bilmem ama sizi çok pis korurum he bir de komiğim.

İlgilenenler olursa bir mesaj kadar uzağnızdayım ;)
  • bapyemir  (15.06.16 01:20:43 ~ 01:21:15)
Geniş ve yapılı omuz+göğüs <3 Karın bölgesi düz olsa daha güzel ama çok da dert değil.

24.media.tumblr.com
  • rivulet  (15.06.16 01:43:48)
six pack aramam ama kolları kaslı olunca ayrıca hoşlaşıyorum.

  • piremses  (15.06.16 09:35:34)
boşuna mı sixpack için ugrasıyoruz :(

  • bnmzz  (15.06.16 09:37:51)
alexander skarsgard'ın true blooddaki hali dünyada olup olabilecek en güzel vücut diye düşünüyorum. genel manada kaslı ama zayıf seviyorum, jared leto da güzel örnek.

  • freya  (15.06.16 10:12:22)
Zevkler bu kadar çeşitli olduğu için "Bizi de seven bulunur elbet" diyerek yolumuza devam ediyoruz sanırım di mi beğler? Bitli baklanın kör alıcısı olurmuş.

  • yirmisantim  (15.06.16 10:16:32)
Yağız izgul tarzı geniş omuz oys

  • madeleine elster  (15.06.16 20:10:52)