Dis doktoruna gittim

Aylardir dislerim cok kotu yemek yerken iskence cekiyordum ama gitmedim doktora. Dun artik tak etti ve bugun randevuya ozel bir universite hastanesine gittim. Doktor hanim kac yasindasin nasil bu hale geldi dislerin vs. dedi o an sictigimi anladim. Asistanina saydi ikiyuzlu su ucyuzlu bu vs vs. Verdigi kagida bi baktim tam 13 tane dolgu 2 kanal tedavisi var! Neyse fiyat aldim falan ama 13 dolgu bana acayip fazla geldi. Sizce de fazla mi bu sayi? Daha once boyle bir tedavi olmus olan var mi? Ölmusum de haberim mi yok?

gizli çürük görmüştür.

  • jamswety  (13.06.16 17:48:12)
Kac para istediler 13 dolgu 2 kanala?

  • robokot  (13.06.16 17:54:54)
Niye öyle olmuş, gitmeye gitmeye mi yoksa fırçalamamak, genetik filan mı? 15 tane dişin zarar görmesi bana da garip geldi.

  • Cursed Chico  (13.06.16 18:08:07)
1 yil oncesine kadar bir seyim yoktu. Varsa da farkinda degildim. Disimi genelde gunde 2, bazen 1 kere fircalarim. Ozellikle son 6 ayda dislerim sanki gun gectikte eridi. Dilimi nereye gotursem ici oyulmus gobi hissetmeye basladim. Sert, soguk yiyemez oldum falan. Sebebini cidden bilmiyorum ama uzuldum.
Ve evet birkac ay once gitsem belki de bunun yarisi kadar olacakti. Disinizde sorum varsa bekletmeyin tedavi olun. Durdukca iyiye gitme sansi yok cunku.

  • sckxyss  (13.06.16 18:11:37 ~ 18:12:35)
böyle derken o sayıya yaklaştım. 2-3 sene içerisinde. maalesef genetik sanırım çabuk çürüyor. yani şuna da inan boş yere dolgu yapmaz hiçbir hekim. ha o dolgu yaptığı diş belki dolgu yapılmasa 3 sene sonra çürüyecek ağrıyacak ama sonuçta çürüyecek.

  • enkolaykullaniciadi  (13.06.16 18:13:40)