mza isimli kullaniciyi taniyan var mi? dolandirici olabilir mi?

nisan ayinda bir duyuru acmisti seyahate cikacagim, sirt cantasini odunc verebilecek olan var mi diye. benim de daha yeni aldigim ama henuz kullanmadigim bir kamp cantam vardi, odunc verebilirim dedim. bulustuk, verdim cantayi. uzerinden iki ay gecti, hala iade etmis degil. whatsapptan yaziyorum, cevap vermiyor, duyurudan mesaj atiyorum, cevap vermiyor, telefonu da acmiyor. gormuyor olamaz cunku burda baska duyurulara cevap yaziyor.

en son kardesime soyleyecegim, kargo yapsin cantayi fln demisti. bu arada bir de trip atti geri istiyorum diye. neyse, evet, var midir taniyan bu kizi? adi ******, oyle demisti yani.

kafası gel gitli onun. çanta zaten benimdi deyip geri vermeyebilir. verebilir de ne yapacağı belli olmaz. şansına artık

  • cekilmis gayfe  (13.06.16 16:09:45)
cevap verdiği duyuru altına yaz büyük harflerle. diğer insanlar görünce anlar hatasını.

edit: kendisini tanımıyorum.
  • mit dir stehen die sekunden  (13.06.16 16:12:04 ~ 16:12:46)
aynen pek normal bir arkadasa benzemiyor. bir daha kimseye canta odunc vermezsin.
canta odunc vermek de nasil bir seyse artik.

  • baldur2  (13.06.16 16:14:28)
Kendi iç dünyasında güya beni tacizcisi zannedip ağır ithamlarda bulundu. Uzak durmak lazım. Millet nasıl çocuğunu emanet ediyor ilginç.

  • Goddard  (13.06.16 16:16:33)
Çekilmiş gayfe asdfghk
Emanete özen göstermeyen birisi olabilir
Aklında olup unutmuş olabişir
Çantanın başına bir iş gelmiş olabilir
Çoktan göndermiş de kargoda olabilir
Ama çanta araklamak için burada böyle işler çevirmez normal bir insan
Ha dediğin gibi ise ayıp mı ayıp bide onu dinlemek lazım
  • basond  (13.06.16 16:17:16 ~ 16:25:23)
cantayi bir sey olmasin diye kullanmadigini soylemisti. cocuguna baktigi aile ile gidecegi seyahat icin istemisti ama kullanmamis bile. ulasabilsem ogrenecegim ne oldugunu ama belli ki vermek istemiyor.

  • jimicik  (13.06.16 16:20:51)
Ya tanimiyorum ama bi duyurusuna dogru duzgun cevap vermiştim özelden çemkirmişti. Açtığı duyurularda da bir yazdığı diğerini tutmuyor, biraz değişik bir arkadaş. Ama genelde buralarda, silme duyuruyu, görsün belki utanıp verir.

  • ambrosia  (13.06.16 16:23:51)
çanta herhalde dolandırmak için araç olabilecek en son şeydir. atsan atılmaz satsan satılmaz. ha cevap vermemesi çok anormal işte. bilemedim. dadı değil miydi bu

  • enkolaykullaniciadi  (13.06.16 16:24:45)
Ismini vermeseydiniz keske.

  • stavro  (13.06.16 16:28:44)
@öfkeyle kalkanın yerine oturan yazar Japonyaya gitmedi o geyikti. Bunu demeye geldim.

Bir de Basond +1 ya sırf bir çanta için neden böyle şeyler yapsın. Buluşmuş bizzat falan hem.
  • qazaqwsx  (13.06.16 16:29:24 ~ 16:31:17)
evet anlasilan mallik bende. tanimadan etmeden niye veriyorum di mi. duyurudan ve whatsaptan gene yazdim, seninle ilgili duyuru actim diye. gelir bence de bir iki gune. ya da baska troll hesaplari da oldugunu soylemisti. oralardan cemkirir belki de. bakalim gorelim.

  • jimicik  (13.06.16 16:31:44)
gelir gider akilli degil, isine gelmeyince deli numarasi yapan trolldür kendisi.
canta icin de illa bi bahane bulacaktir, az daha bekle.

  • pilav  (13.06.16 16:33:58)
@stavro ismini yazma sebebim onun da yalan olup olmadigini ogrenmek aslinda. yani duyurudan boyle baska gorustugu veya bir seyler aldigi birileri var mi, onlara da ayni ismi mi veriyor vs. bir de sonucta ifsaya katilmis, ismi de cok gizli degildir herhalde.

  • jimicik  (13.06.16 16:34:54)
Jimicik mza olmasın lan? 0.o
Trolleniyormuyuz yoksa

  • basond  (13.06.16 16:35:50)
arkadaslar jimicik = mza sanirim.

agir sizo bu arkadas.
  • baldur2  (13.06.16 16:38:25)
@basond
ooo paranormal olaylar, alırım bi dal.

  • enkolaykullaniciadi  (13.06.16 16:38:29)
@douchebag ya unutuyorum iste kim neydi :( sen finanscisin, Arnold ve angelus fitnisci, der master da kivircik sacli. bu kadar :/

  • jimicik  (13.06.16 16:38:38)
şu mavi gözlü güzel bi kız var ya nickini hatırlamıyorum defterli silgili bi şeydi, onunla yakın arkadaşlar sanırım onun üstünden ulaşabilirsin.

  • komsu komsunun nickine muhtactir  (13.06.16 16:39:04)
az önce görüştüm, çantanın kendisinde olduğunu ama şu an yurtdışında olduğunu söyledi. dolandırıcı falan değil bence.

  • animalman  (13.06.16 16:39:21)
dur dur cok heyecanli, yazisiyoruz su an.

  • jimicik  (13.06.16 16:39:52)
dolandirici olmadigini, gel git akilli da olmadigini soyledi. yurtdisindaymis, persembe donuyormus. ve birtakim baska detaylar daha. hadi bakalim hayirlisi.

  • jimicik  (13.06.16 16:48:48)
dolandırıcı kesin değil ama sen ne zamandan beri mesaj yazdın da cevap vermedi?

  • enkolaykullaniciadi  (13.06.16 16:49:52)
Yok at biniyordu kireçburnu sahilde. Uzaktan bağırdım ismail ağbi! Diye, bakmadı.

  • Goddard  (13.06.16 16:55:10)
@enkolaykullaniciadi cantayi verdigim tarih 26 nisan. yola da o hafta cikacagini soylemisti. kalan iletisim benim ulasma cabalarim, onun da sallayisi.

  • jimicik  (13.06.16 17:01:48)
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

durumdan haberim var. raat olun gençler. size prim yaptırmayız :P ayrıca birçoğunuzu asıl biz fişliyoruz cevaplarınızla. kimin ne olduğunu öğreniyoruz böylelikle.

Ayrıca Jimicik'ten de oluşan bu durum için özür diliyorum. Çantası evde. Dönünce artık.
  • mza  (13.06.16 17:02:02)
olm ne güzel bi duyuru la :)

  • etna  (13.06.16 18:30:13)
Etna +1

  • dunyatuhaf  (13.06.16 21:42:35)
nolmus nolmus cantayı mı pıcaklamıs?

  • anonymice  (13.06.16 21:50:40)
mza'nin gozleri deli deli bakiyo dolandiri dolandiri bakmiyo ama emin olamadim deli dolandiri bakiyo da olabilir fakat kimin umrunda

  • chiper  (13.06.16 21:59:37)