[]

Labrador'da ishal ve kusma

17 aylık erkek labradorumuz var. 2 gün önce ishal oldu biraz kan da geldi. Dün ve bugün de sıvı ve sarı kusması oldu. 1 hafta önce yıllık aşılarını oldu(bronchine, lyme-vax, corona, mantar bunlardan 2 tanesini oldu hangisi bilmiyorum). Bir de kulağı için 4 gündür solüsyon kullanıyoruz. Proplan kuzu etli mama yiyor. Veteriner 1-2 gün bekleyelim demiş ancak ben telaşlandım baya, kusması ve ishalinin nedeni nedir sizce?
 
Benim labrador'da da aynı durumlar olmuştu, nedenini bende bilmiyorum, bahçede ya da yolda saçma sapan birşey bulup yemiş olabilir, veteriner takibinde olduktan sonra sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Ama içine sinmediyse başka bir veterinere de götürebilirsin. Onları o halde görmek insanın içini sızlatıyor. Geçmiş olsun..


  • skyfaller  (13.06.16 15:41:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.