[]

Telefonunuzdaki app'leri ne sıklıkla güncelliyorsunuz?

Akıllı telefonunuzdaki programların yeni sürümleri çıktığında genelde market veya appstore uyarı verir. Ne sıklıkla bu programları güncelliyorsunuz? Yeni sürüm çıkar çıkmaz mı yoksa belirli aralıklarla topluca mı?
 
android sormadan güncelliyor. izin isteyen uygulamaları da uyarıyor, uyarı verir vermez güncelliyorum.


  • trajikomix  (13.06.16 12:41:29) 
ios de otomatik gunceliyor da bende ayari kapali. ayda bir falan guncelliyorum.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (13.06.16 12:44:33) 
Eger kullanmak icin update yapmak zorundaysam yapiyorum, yoksa kaliyor. Banka uygulamalari, whatsapp falan gibi seyleri guncelliyorum yani.


  • naberabi  (13.06.16 12:44:39) 
otomatik güncelleme kurmuyorum, her sürüm daha iyiye gitmeyebiliyor, özellikle android'te. zaten gündemle haşır neşir olduğum için güncelleme ile ilgili bi sıkıntı olursa haberdar olmuş oluyorum, bir dahaki sürümde sorun düzelene kadar o uygulamayı güncellemiyorum. genelde birikiyor bu yüzden, evde telefonla işimin olmadığı bir zamanda güncelliyorum; haftada 1 diyebiliriz.


  • baba jo  (13.06.16 13:00:54 ~ 13:01:07) 
çıkar çıkmaz


  • sta  (13.06.16 13:11:05) 
Telefonumda da bilgisayarımda da güncelleme ekranındaki bir tane bile kayıt olması sinirimi bozuyor, o yüzden çıkar çıkmaz güncellerim.


  • an engineer  (13.06.16 13:31:54) 
an engineer +1 hemen güncellerim.


  • xenophobe  (13.06.16 14:27:51) 
İPtal ettim güncellemeleri. En son, kullanılamaz hale gelince günvelliyorum.


  • Cursed Chico  (13.06.16 18:09:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.