az parayla haftasonu kaçamağı

İstanbul'dayım. İznim yok bu yaz, tatil yapamayacağım bu yaz ama çok sıkıldım. Haftasonları yakınlara kaçıp kafa dinlemek istiyorum. Para da harcamamam gerek çok fazla. Araç var, neler yapabilirim? Cumartesi gece kalmalı mümkünse neyi, nasıl ucuza getirebilirim, nerelere gidebilirim bu şartlarda?

Alicaksin cadirini Arabayla gidiceksin dogaya. Yada kilyos tarafina.

  • solenkol  (13.06.16 11:49:39)
Ben senin durumunda olunca genelde Daha önce gitmediğini yerlere gidiyorum.

Sana tavsiye ya her hafta gitme bir haftasonu bilet ayarla avrupa ya da ege yap ya da arabayla daha önce gitmek istediğin kurslara katıl

At binme
Güvenli sürüş
Resim gibi
  • EXXE01  (13.06.16 11:50:54)
@EXXE01 para harcamamam gerek derken ciddiydim. param olsa zaten giderim avrupaya egeye, minimum kaynakla ne yapabilirim onu soruyorum.

  • çakıstes  (13.06.16 11:54:19)
Kısırkaya'yı bir dene.

  • arnold schwarzeneger  (13.06.16 11:57:17)
okuyunca güldüm istemsiz. çünkü hepimiz benzer durumlardayız. istanbul'dayız. sürekli para sorunumuz var. haftasonlarını kaçamaklarla değerlendirmek istiyoruz.
iyi anlaşacağımızı anlayabilirsek bence 3-4 kişi haftasonu turlarına beraber çıkarız ve bu en azından yakıtı, ulaşımı ve belki de konaklamayı ekonomikleştirir.
ha, ben o zaman kafa dinleyemem derseniz bilmem.
  • nigeo  (13.06.16 12:26:38)
Bozcaadaya çok pahalı okyanus turlar vardı diye hatırlıyorum. 2 sene önce bakıyordum.

  • of dream and drama  (13.06.16 12:39:48)
Okyanus=olmayan mobilde editleyemedim.

  • of dream and drama  (13.06.16 12:40:43)
avşa önerisi geldi bana bir arkadaşımdan. hiç gitmediğimden tam bilemiyorum.

ben de bu arayış içindeyim. takipte kalayım.
  • patiska  (13.06.16 13:02:59)
edirneye gidin, tarihi yerleri gezin. meriç nehrini izleyin, ciğer yiyin, gelirken de yanınıza peynir helvası alın.

illa orda bir gece kalayım derseniz aracınızı bi otoparka çekersiniz (güvenli olsun diye) arabada uyursunuz. tek masrafınız yakıt ve yediğiniz içtiğiniz olur
  • yemrem  (13.06.16 13:11:30 ~ 13:13:12)
Oncelikli olarak az para sarti kosmussunuz. Aracala giderseniz olmaz az paraya.

  • stavro  (13.06.16 13:32:00)
@stavro, ada harici gidilecek yerlerde @yemrem'in dediği gibi arabada kalma opsiyonu olursa diye düşündüm. öyle bir olanak da var diye. konaklama kalemi sıfırlanmış olur ki büyük tasarruf.

  • çakıstes  (13.06.16 13:42:50)
Arabada yatmayi gozun kesiyorsa bilemem:)

  • stavro  (13.06.16 14:20:59)
Çadırını al şile, ağva, Kefken tarafına git.

  • murtiii  (13.06.16 15:04:27)