belgesel arşivi

selamlar duyuru ahalisinin kültürüne doyum olmayan insanları. şöyle bir maruzatım olacaktı benim. geçenlerde arabamın camının patlatılması ve bilgisayar/hard disc kombosunun çalınması sebebiyle elimdeki belgesel arşivini kaybetmiş bulunmaktayım ;__; yaklaşık 1 tblık hali hazırda inmiş ve 4 tblık yer imlerine eklenmiş vaziyette inmeyi bekleyen belgesellerim komple uçtu. ve o kadar güzel hangi kanallarda yayınlandığını onları da hayvanlar dünya teknik tarih uzay vs şeklinde düzenlemiştim ki baya bi koydu açıkçası ._. indirdiklerimin hepsini 4chan ın torrent bölümünden indirdiğim için de doğal olarak başlık uçuverdi. internetten bulmaya çalıştıklarım hep bölük pörçük seed olmayan vs olduğu için de pek verim alamadım ve artık sizlerden yardım alma zamanımın geldiğine karar verdim. şöyle güzel arşivlik (online izlemelik değil) aradığım şeyleri bulabileceğim site önerileriniz var mıdır? ama daha da önemlisi mesela neyi aradığımı dahi bilmiyorum. kategori kategori bak şu konuda şunlar çekmiş taş gibi belgesel şunlar şunlar var şeklinde bir liste bulabilirsem daha sağlıklı bile olabilir hatta. şimdiden teşekkür ediyorum. allah fularınıza zeval vermesin

Geçmiş olsun. Zamunda.net de ki kategorileri inceledin mi ?

  • iticisin  (13.06.16 04:33:52)
teşekkürler. oraya üstünkörü baktım aslında daha çok ne aradığını bilen birisine hitap ediyo gibi geldi. aynı belgesel 2 sayfa boyunca devam ediyo rusça şeyler vs forum zaten komple kiril alfabesi. çok tatmin etmedi açıkçası orası

  • Mandos  (13.06.16 04:43:59)
yeminle içim cız etti burada, geçmiş olsun demek için geldim

  • neseranni  (13.06.16 04:44:56)
freshon.tv 'de baya bir belgesel var. ama davetiye bulman/bağış yaparak üye olman lazım

  • sta  (13.06.16 06:58:25)
(#53588602) şu entrydeki belgesellere bir bakabilirsin. youtube videoları şeklinde ama onları da indirebiliyorsun zaten. çok geçmiş olsun ayrıca. /:

  • treamorg  (13.06.16 08:16:40)
kolibka.com var ama uzun zamandır girmedim, ne alemde bilmiyorum.

  • inheritance  (13.06.16 09:12:25)
teşekkür ediyorum fazlasıyla yardımcı oldu bu bilgiler

  • Mandos  (13.06.16 23:21:41)