Nedensiz istek artışı

Regl öncesi değil, testosteron seviyesinde bir yükselme yok. Libidoyu etkileyici hormonal doğum kontrol kullanıyordum da bırakmış değilim, ilaç almıyordum, almıyorum. Fiziksel olarak, ayak bileğimin burkulması dışında ki o da konu dışı, bedenimde hiç bir farklılık yok. İlişkide fark ettiğim hiçbir değişiklik, yeni olan bir şey yok. İkimiz de ruhsal ve bedensel aynı koşullardayız. Bildiğim kadarıyla. Ama ben bu geçen hafta boyunca neden bu kadar şiddetli bir arzu duydum ve sevişirken aldığım zevk de iki katına çıktı? Bende buna ne sebep olmuş olabilir? Sevgiliden kaynaklı bir şeyse, ne ki bu?

deli erkekler seni tahrik ediyordur belki de.

  • hasmetizm 2046  (12.06.16 23:24:29)
Yediğin şeyler etkilemiş olabilir.

  • foreignsilhouette  (12.06.16 23:30:11)
Doğum kontrol hapları libido düşüşü yapabildiği gibi artışı da yapabiliyor. Şu sıralar arttırası gelmiş olabilir.

  • inawen  (13.06.16 01:10:46)
Pompaya devam.

  • Goddard  (13.06.16 01:34:23)
İnawen, doğum kontrol hapı kullanmıyorum demek istemişim gece ama demeyi başaramamışım galiba. Olsun bilgi gelmiş oldu.

hasmetizm, anlamadım. Almıyım mi ciddiye cevabı?
goddard, :(
  • shadowcat  (13.06.16 09:33:25)
Sanal değerin düşmüştür, ihtiyaç hasıl olmuştur.

  • arnold schwarzeneger  (13.06.16 09:55:31)
sanal değerin ne olduğunu bilmiyorum.

  • shadowcat  (13.06.16 10:00:46)
Shameless 6. sezon 8. bölümü izlemeni tavsiye ederim .

  • iwasbornonamountainside  (13.06.16 16:59:56)
Yalnız böyle bir şey doğruysa bu sahiden... Ne diyeceğimi bilemedim! Bileğim burkulduğunda ayağıma bayağı masaj yaptılar, fark etmeden refleksoloji mi girdi şimdi işin içine, ayağımdaki "çakra"lara mı bir şey yaptılar!? Sahiden şaşırdım ya, şu anda herşey yerli yerine oturdu gibi. Vay be. Daha neler olacak bedenimle ilgili acaba, inanılmaz.

  • shadowcat  (13.06.16 18:15:16)
findik fistik ceviz incir yiyince bana da oluyor

  • madeleine elster  (13.06.16 19:37:56)
mevsim değişikliğine bağlı olarak hormonal bazı degişiklikler olabilir ki bu normal bi durumdur.

  • siyahbeyaz1903  (16.06.16 00:32:44)
It's called lowe.

  • chiper  (16.06.16 00:41:50)