devlet hastanesi acilinde jinekolojik mudahale

Arkadaşlar, öncelikle yıldım. Ben çalışmiyorum bi senedir, kpss ye hazırlandım, sağlığım yerinde değildi, calisamadim. Sigortam yok, gss borcum var. Bi haftadır bartholin bezim apse yaptı, antibiyotik kullandım, geçmedi. Çok acı cekiyorum, kafayı yemek üzereyim. Bir suru iş var, azıcık ayaklansam ağrıdan aklım çıkıyor. İşler biriktirmeye. Evdekilere zor bela anlattım durumu, paramız yok diyorlar. Ya bi de anlatamıyorum çektiğim eziyeti. Anneme en son internetten fotoğraflarını gösterdim, haa diyor. Ama gr hassasiyet göstermek yok. Ağlayıp sizlayayim mi illa? Biktim yemin ederim.

Ya yarın bi devlet hastanesi aciline gitsem, babamın sigortasiyla bu şeyiyle drenaj yapmazlar mi? Cidden sinir krizi geçiricem. Cinnet geçirdi, ailesini doğradı olacak. Yuruyemiyorum bile, kimsenin umrunda değil ya. Dalga geçer gibi "Soğan koy" diyor. Bazen cidden nefret ediyorum bu kadından da. Her gün başka yeri agrir, inlemelerini dinleriz. Bugün nolur beni bi doktora goturun diye aradim, pikniklerini bölüp gelmediler. Sınırım çok bozuk, lütfen abuk sabuk bi şey yazmayın. Canım çok acıyor.

Yarın bulduğum ilk acile gideyim mi? Bakarlar mi?

kaç yaşındasın? yanlış hatıtlamıyorsam 90 ve öncesi doğumlu kadınların bekar ve çalışmıyor oldukları süre boyunca sağlıkta aileden faydalanıyor olması lazım..

  • nrmnm  (12.06.16 22:32:05)
87 liyim.

  • damdanakan  (12.06.16 22:32:24)
Git mecbur bakacaklar. Şimdi gitsen de olur, en azından ağrını dindirmek için bir şeyler yaparlar.

  • Goddard  (12.06.16 22:34:17)
Baktım şimdi, gss borcum yokmuş.

  • damdanakan  (12.06.16 22:41:44)
90 doğumludan büyüksen sana gss çıkmaz. direk hastaneye gidip babanın sigortası üzerinden muayene olabilirsin.

  • sta  (12.06.16 22:44:31)
Yanlis hatirlamiyorsam gss borcu olanlar haziran 30 a kadar devlet hastanelerinde bakiliyor.

Yanlisim varsa duzeltsin arkadaslar.

Gecmis olsun.hemen simdide acile gidebilirsin.
  • brnbrs  (12.06.16 22:54:38)
Sen dun bunu yazmistin ve dunden beri baska bir sehirde bu haldemi duruyorsun.simdi kalk git acile,yarini sabahi bekleme.benim canim acidi.

  • duptıs  (12.06.16 22:58:40)
Provizyon alabilir diyo. Tamam ben acile gidiyorum o zaman. Teşekkürler

  • damdanakan  (12.06.16 23:00:24)
Durdugun hata,bizide bilgilendir saglik durumunla ilgili.gecmis olsun.

  • brnbrs  (12.06.16 23:07:26)
Gittim, bi saat sıra beklettiler. Yarım saat de soyup beklettiler. Sonra da su anda bi şey yapamayız, ameliyat ayarlamak lazım. Yarın gel şansını dene dediler, gönderdiler. Akşam akşam bi de sinirim bozuldu. Zorla gebelik testi istediler bi de.

  • damdanakan  (13.06.16 00:15:48)
Koridorda doğuran Suriyeliler falan of. Akşam akşam o neydi ya? Devlet hastanesine gitmeyin.

  • damdanakan  (13.06.16 00:18:59)
Yahu tozlasmayla uremiyorsam gebe olma riskim sıfır. Benden niye gebelik testi istiyorsun? Of gece gece. Bi ağrı kesici bile vurmadilar.

  • damdanakan  (13.06.16 00:22:39)
ankara'da olsan hallederdim de istanbul'a müdahale edemem :/ çok geçmiş olsun.

  • cekilmis gayfe  (13.06.16 00:27:32)
İstanbul-izmir Sultangazi Taksim ilkyardım. Bi de evli misin, diye sordu. Yok diyorum. O zaman bosandin mi? Yok dedim, mavi ekran verdi. Nikahsız seks bu kadar mı acayip bi şey ya? Ne seceremi dokuyon, bas ağrı kesiciyi yolla. Delirmemek işten değil, yemin ederim.

  • damdanakan  (13.06.16 00:30:41)
İzmir yok orda.

  • damdanakan  (13.06.16 00:30:55)
ağrıdan duramıyorsan ağrı kesici yaptırsaydın. eğitim ve araştırma hastanesine gitme bir de benden sana tavsiye.

  • cekilmis gayfe  (13.06.16 00:31:51)
Büyük geçmiş olsun. Sizinkilere biraz daha ağlayıp sızlansan? Belli ki çok zor bir durumdasın, o raddeye gelmişsin. Gururu bir tarafa bırakmak gerekir bazen. Yine de yanlış bir şey söylemek istemiyorum, umarım bir an önce bir çözüm yolu bulunur ve sağlığına kavuşursun.

  • köstebek kurabiye  (13.06.16 00:34:45 ~ 00:52:50)
Hastanesine gidilecek semtler kataloğu gibi bi şey varsa indirip bi bakayım. Ne bileyim, en yakın orasiydi oraya gittim.

  • damdanakan  (13.06.16 00:46:07)