hayatiniz bi film olsa

Nasıl bi film olurdu? Nasıl bi filmin içindesiniz? Bana çok sıkıcı bi doğu Avrupa sanat filminin icindeymisim gibi geliyor (özellikle pazar geceleri). Hicbi şey olduğu yok ama karakter dramasi var, abuk sabuk, bağlantısız olaylar, kopuk bi senaryo kurgusu. Arada bir söylenen anlamlı sözler. Ama kimse de "Noluyor mk? Bu nasıl iş? Nerdeyiz biz?" demiyor. Hatta direkt kieskowski falan ceksin benim filmimi, aşağısı kurtarmaz. (bkz: kibir en sevdiğim günahtır) Zeki ama tutuk insanlar, soğuktan kızarmış bir burun ucu, karli yollar, isli pencereler. Neyse işte

Sizinki nasıl bi şey?

m.imdb.com

tam olarak şöyle
  • ambrosia  (12.06.16 21:37:12)
Komedi filmi olurdu.

  • stavro  (12.06.16 21:42:03)
truman show olurdu

  • neo  (12.06.16 21:46:40)
Otobiyografik belgesel filmi olurdu. Kendimden üçüncü şahıs olarak bahsederdim.
Yönetmen ben olurdum, istediğime rol verirdim isted... Adhfhhkfhs

  • Goddard  (12.06.16 21:48:07)
kara mizah olurdu. woody allen filmi gibi.

  • in vino veritas  (12.06.16 21:52:37)
The Matrix
fakat henüz Trinity benimle irtibata geçmedi, daha filmin çok başındayım. İş ve akademi arasında iki hayat yaşıyorum, bir şeyler yanlış. Trini beni bulunca her şey daha gerçek olacak, mutlu olacağım. Henüz orada değilim. (inanmak istediğim şey bu)

ya da

The Mask
Stanyley Ipkiss'in maskeyi bulmadan önceki hali gibiyim. Bir ortamda içeri güzel bir kadın giriyor, umutlanıyorum ama çok da oluru yok. Maskeyi bulup id'imi dışarı saçmam lazım. Bu filmin de başındayım.
  • rodriguez2  (12.06.16 21:56:55)
Arkadaşlar, kimse kimseyi kandırmasın. Buradaki herkesin hayatının Nuri Bilge Ceylan filmi ayarında olduğunu biliyoruz. O yüzden... Lütfen...

  • microfiction  (12.06.16 23:39:51)
olayların kimin açısından gösterildiğine bağlı değişir.

ancak benim açımdan bakıyorsak, aşırı sıkıcı bir gerilim filmi olurdu. seyirciye "bu ne şimdi", "durup dururken gereksiz gerdi film" tadında yorumlar yaptırırdı.

3. göz dışarıdan bakarsa "how not to be a lady" tadında genç kızlara izletilecek belgesel olurdu. haha.
  • of dream and drama  (13.06.16 01:48:23)
los lunes al sol. aynı. belki de yaşananları çok iyi bildiğim için en sevdiğim filmdir :)

  • krang  (13.06.16 01:49:51)