playstation 1 bulmak

öncelikle hemen alınık/satılık'a almayalım lütfen soru o değil. yani eğer satmayı düşünen varsa dm'den yürüyebilir tabii ki ama sorunun amacı başka. malum bildiğiniz üzere bu meret artık üretilen bir şey değil. sağlam ikinci elini bulmak lazım, onu bulabileceğim bu tarz elektronik koleksiyon(?) yapan/satan bi yer var mı soru bu. lütfen lmgtfy ya da sahibinden linkleriyle gelmeyelim. güzel günler diliyorum.

www.youtube.com

sağlam ikinci el? 20 yıllık makina, açılmamış kutulu halini bulsan bile sorun çıkarma ihtimali var. slim versiyonları daha sıkıntısız onlara bakabilirsin.

  • mattiadestro  (12.06.16 14:47:30)
Bende var ben hala kullaniyorum arada. yil 2000 hey gidisi.

  • condom kurşunu  (12.06.16 14:54:20)
kadıköy'de falan bulunur herhalde ya. eğer istanbul'daysan.

  • avianthem  (12.06.16 15:09:06)
kadıköy'de nerede tam olarak?

  • rubenanyukov  (12.06.16 15:10:46)
bende var. sağlam

  • vayezikhan  (12.06.16 15:16:07)
valla denedim ama anlatamıyorum tam olarak. zeplin taraflarında ya. oraya gidip "ikinci el elektronik eşya satan var mı?" diye sorarsan gösterirler.

  • avianthem  (12.06.16 17:03:38)
abicim niye herkes bende var yazıyor, ben satarım/veririm falan yazsanız anlayayım da playstation 1'iniz var mı güzel mi nasıl dememişim ki, kendime almak/bulmak istiyorum demişim. bana verilik diye playstation'ım var diyosunuz da ben mi hayvanlık yapıyorum yoksa siz mi okumadan yazıyosunuz onu anlayamıyorum lütfen daha açık olalım, konuşarak her şeyi çözebiliriz arkadaşlar.

  • rubenanyukov  (12.06.16 19:29:30)