Türkiye şampiyon olsa bize ne faydası var?

Valla beyler bize ne faydası var cidden? Ben bizim takım galip geldikçe cebimizden bu heriflere prim adı altında vergi gidecek diye üzülüyorum şahsen. Verilen primleri geçecek mi kazancımız?

Bize bir faydasi yok, biz kazandik sevinin diyorlar biz de sevniyoruz.
-Neyi kazandik?
Oyunu
-Oyunu niye oynuyoruz?
  • stavro  (11.06.16 23:56:18)
reklam olacak bir yerde ülke adı daha çok duyulacak e duyulsun sonucunda ne olacak dersen en fazla turizm e artısı olur o da hortum muhabbetini doğurur, ama artısı eksisi birbirini karşılar mı dersen o kadarını bilemem.

  • basond  (11.06.16 23:57:17)
ben ülkemin adı iyi bir şeyle anıldığı, uluslararası basında başarısıyla ön plana çıktığı için mutlu oluyorum. hepsini geçtim, desteklediğin futbol takımı kazanmış oluyor en başta. o kadar derin bi' anlamı olmak zorunda değil yani.

  • der meister  (11.06.16 23:59:23)
oyunlarda seni terorist diye çağırmayacaklar:)

  • gokank4  (12.06.16 00:09:44)
doğru söylüyosun hiçbir turnuvaya girmeyelim kapatalım bütün uluslararası faaliyetleri. kabuğumuza çekilelim. 2010 basketbol dünya kupasında 2. olduk kötü mü oldu? avrupada en iyi baskebol takımmlarından biriyiz reklamımız var basketbol ülkesi olduk adeta.

birşeyede iyi yanından bakın
  • giggs  (12.06.16 00:15:12)
@giggs, yok kapatmayalım tabi de zengin adamları daha da zengin etmemize gerek yok. Maç başına kulüplerinde ne alıyorsa ona çıksınlar işte.

  • noluyo yaa  (12.06.16 00:26:38)
bu ülkede ne mal adamlar var yaa... çok ilginç...

  • ne nicki be  (12.06.16 00:27:22)
@j r r tolkien hayrani basketbol ülkesi olmak benim cebime birşey sokmadı ama seneye 4'lü final türkkiye'de olcak. En iyi 4 takım gelecek buraya. Reklamımız oluyor işte.

Ayrıca kapattık diyelim bütün şubeleri napıcaz bırakta insanlar mutlu olsun. Başarı gelince sevinelim.
  • giggs  (12.06.16 00:36:39)
safi zarar. prim diye vergilerimiz gidiyor, yok yere milliyetçilik artıyor sanki azmış gibi.

  • signore  (12.06.16 00:49:57)
Abi uzun vadede hiçbir şeyden kazancımız yok zaten. Hepimiz ölücez sonuçta. Maksat şu boktan hayatta ufak tefek de olsa mutluluklar yaratmak için bahaneler bulmak.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (12.06.16 01:04:42)
@bugunku antremanda goz dolduran futbolcu, orası öyle de göz göre göre benim vergimle zenginleri daha zengin etmemiz ve üstüne sevinmemiz bana çok koyuyor. Bu yüzden karşıda kim varsa onu tutucam gibi.

Normal takım olunca sorun değil, para harcarsam kendim karar verip harcıyorum da bu öyle değil, zorla benden gelip para alıyorlarmış gibi hissediyorum.
  • noluyo yaa  (12.06.16 01:16:13)
bizim vasat fanatiklere osbir malzemesi çıkacak.

  • doxanikee  (12.06.16 01:21:03)
primler cebimizden çıkmıyor sponrosluklarla karşılanıyor. ben de öyle sanıyordum sonra anladım.

bize faydası tanınmışlık olabilir. şimdi brezilya da bombok bir ülke ama futbol sayesinde bir saygınlığı yok değil.
  • bohr atom modeli  (12.06.16 01:21:15)
o zaman bu mantıklı hiç turnuva düzenlenmesin abi, kime faydası var futbolun taraftar bazında?

  • dirty pussy and cock  (12.06.16 01:48:30)
@j r r tolkien hayrani

o bedava izletmeme bammbaşka bir konu onda haklısın.
  • giggs  (12.06.16 02:10:52)
@dirty pussy and cock, cebimizden zorla para alıp zenginleri daha zengin yapıyorsa düzenlenmesin tabi. Kulüp bazı öyle mi, görece insanlar kendi isteğiyle veriyor.

@bohr atom modeli, sponsorlar Şampiyonaya katılın size 5 milyon mu dedi abi? Ben öyle bir sponsorluk anlaşması okumadım hiçbir yerde.
  • noluyo yaa  (12.06.16 09:20:13)