[]

1 günde eskişehir gezisi

Nereleri gezelim? Teşekkürler
 
kentpark, sazova parkı, odunpazarındaki müzeler cafeler falan, adalar.


  • glamdr1ng  (11.06.16 22:01:32) 
araba varsa kütahya ya git yoksa glamdr1ng+1


  • basond  (11.06.16 22:04:35) 
Bağlardan başla, ordan yürüyerek doktorlar ve adaları gezip tramvayla odunpazarı evleri, cam sanatları müzesi, balmumu müzesi vs gezersin oradan sazova parkı akşam da atatürk bulvarında yürüyüş yap. Çok gidilecek yer yok zaten.


  • kirk lee hammett  (11.06.16 22:53:01) 
Küçücük yer, sormana gerek yok heryerini gezebilirsin zaten enerjin yeterse. Gece kalmalı geliyorsan, gece hayatını tavsiye ederim ama. Çık bi dolaş en azından ; doktorlar, barlar sokağı, bağlar. İçin açılsın.


  • lisa  (11.06.16 23:02:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.