Breaking Bad abartılıyor mu?

2. Sezonun sonuna geldim ama öyle her yerde konuştukları gibi tarihin en iyi dizi vs gibi yorumlara bakınca abartıldığını düşünmeye başladım.

Konuşmam için erken mi sonraki sezonlarda gerçekten efsane kategorisine giriyor mu yoksa ilk 2 sezondaki gibi stabil bir şekilde devam mı ediyor?

tüm sezonlar böyle. ben de izlerken aynı böyle düşünüyordum. bittiğinde "oha lan" diyorsun. dizi bittiğinde anlayacaksın.

  • MtKrt  (11.06.16 21:23:37)
izlerken çok keyif vermişti. şimdi (nadir anlar hariç) özlemiyorum. ama temiz ve kaliteli bir işçilik var, oyunculuklar sağlam, draması leziz. güzel bir dönüşüm/gelişim hikayesi.

  • matrix  (11.06.16 21:25:50)
bunu diyen beş milyonuncu kişi olmasaydın "evet abartılıyor" diyebilirdim ama senden her gün çıkıyor bir tane piyasaya. "breaking bad abartılıyor mu?" sorusunu milyon tane insan sordu. o yüzden hayır, breaking bad abartılmıyor.

  • der meister  (11.06.16 21:26:12)
Evet. Abartılıyor.

  • nawar  (11.06.16 21:28:59)
Abartılıyor. Ben de beğenmedim. Elimdeki bölümleri bile bitiremedim. Bi yerden sonra koptu.

  • cahs  (11.06.16 21:32:45)
abartılıyor efsane değil ama güzel denebilir.
bazı bölümler çok sıkıcı

  • basond  (11.06.16 21:33:56)
Hikaye örgüsüne bir bütün bakmak için bölümleri bitirmen lazım. Bence abartılmıyor.

  • cemallamec  (11.06.16 21:37:58)
3. sezonda, arka arkaya izlediğim bir kaç bölümün hepsinin sonunda "hassiktir" demiş, ağzım açık öyle kalmıştım. ki kendimi biliyorum, pek fazla şaşıran biri değilim herhangi bir şeye.

3. sezonda görüşürüz.
  • ravenclaw  (11.06.16 21:39:01)
Gercekten guzel dizi. Ama oyle tarihin en iyi dizisi, daha iyisi yok gibi ifadeler ne kadar dogru olur emin degilim. Belki biraz abartiliyor diyebilirim. Bence sundan kaynaklaniyor. Diziyi izlemeden uzun zaman boyunca insanlarin ovmesi cok yuksek beklentiler yaratiyor. Sonrasinda da o beklentiler ile insan muazzam birsey bekliyor.

  • kareem said  (11.06.16 21:40:32)
Abartılmıyor. Oyuncuları ve kurgusu çok iyi. Özgün bir konusu var.

  • dissendium  (11.06.16 21:45:11)
bb efsane degilse hicbir dizi degildir.
goft abartiriliyor.

  • partizan  (11.06.16 21:47:09)
çok fazla dizi izlemiş biri değilim. 7-8 dizi bitirmişliğim vardır herhalde.

breaking bad'in ilk üç sezonunu hızlı bir şekilde geri kalanını zamanında izledim. breaking bad çok detaylı bir dizi bence. ve benim fark etmediğim detayı bir başkası görüyor. bunları fark ettiğinde vay be dediğim çok oluyordu.

bence abartılmıyor ama zevkler sonuçta.
  • turkce konusan uzayli  (11.06.16 21:52:40)
Mesela 2.kez bastan sona izlenecek bir dizi degil bence mes3la sox feet under daha deerlo benim gozumde onu birkac kez izlersin de yani ama bb oyle degil.

  • condom kurşunu  (11.06.16 22:30:51)
Kesinlikle.

  • Goddard  (11.06.16 22:33:03)
Lost döver.

  • Goddard  (11.06.16 22:33:20)
Fazlasıyla hem de. Çok sıkıcı çok bölümü var.

  • noluyo yaa  (11.06.16 22:34:33)
abartılıyor diyenler genelde şöyle devam eder " the wire varken....bla bla bla".

Abartılmıyor. Gayet efsane.
  • qazaqwsx  (11.06.16 22:35:58 ~ 22:39:04)
Abartılmıyor gerçekten de sağlam dizi. Yani ben bi bağ kurmuştum pinkman ile hayallere daldım, say my name dediğinde haz aldım sonunda ise hüzünle karışık bi gülümseme belirdi yüzümde.

Bir arkadaşın dediği gibi detay bir dizi. Mesela sözlükte olması lazım birisi paylaşmıştı elemanların tüm sezon boyunca giydiği elbiselerin renklerinde bir geçiş bir ahenk var. Zaten YouTube a bb ile ilgili bilinmeyenler yaz bi sürü şey çıkar. Velasılı kelam izle güzel dizidir.
  • sutu seven kamyoncu  (11.06.16 22:54:22)
Kesinlikle abartı değil.Şu listeye bakınca abartı olmadığı daha iyi anlaşılacaktır. www.imdb.com

  • nikex  (11.06.16 22:57:55)
biraz. aslında daha çok orospu skyler muhabbeti abartılıyor. ama çekimleri, oyunculukları, müzik seçimleri çok kaliteli. en iyi dizi değil tabi ki.

  • nothing in my way  (11.06.16 22:59:14)
Seven cok seviyor, ben iki kere izledim. Sevmyene de bir sey diyemem, zevk meselesi.

Misal, dunayin en sevdigi dizilerden Friends. Nefret ettigim bir konsept, tahammul edememistim izlerken ama abartiliyor mu ? Asla. Sadece bana gore degil.
  • kint  (11.06.16 22:59:16)
iki sezon iyi dayanmışsın. ben 3-4 bölüm sonra rafa kaldırmıştım.

  • avianthem  (11.06.16 23:46:07 ~ 23:46:55)
Butun diziler abarti.

  • stavro  (11.06.16 23:54:16)
4. Sezon finalini bekle. 5. sezon başında da flashforward'ları görünce görüşürüz :)

  • utkumon  (12.06.16 02:31:49)
cok sikici bolum var ne demek ya? tek sevdigi tur super kahraman filmleri olanlarin, hic action yok ya diye aglamasi normal.
breaking bad kusursuz bir dizi.

  • baldur2  (12.06.16 02:40:06)
Çok güzel bir dizi ama varoşlar da izlediği için abartılıyor. Övülür mü övülür, evet.

  • aydogank  (12.06.16 02:42:16)