yabancilarla icli disli olmus olanlara soru

en nefret ettiginiz ve sevdiginiz millet hangisi?
benim nefret ettigim: hollandalilar ve almanlar cunku asiri kendini begenmis, duygusuz iskoligler
sevdigim ise: portekizliler cunku bizim gibi hem sicak hem duygusallar

Macarlarla yunanları sevmiştim ben. Danimarkalilar biraz gıcıktı, surekli ülkelerini ovuyorlardı. Öyle ülkem olsa ben de overim de bunların ülke kocaman bi cihangir mahallesi sanırım. Herkes entelz herkes vegan.

  • damdanakan  (11.06.16 16:26:03)
Sorunuza cevap degil ve tabi ki kimse kimseyi sevmek zorunda da degil ama nefret etmek cok siddetli bir duygu degil mi? Gectigimiz on yilda uc kitada uc farkli ulkede yasadim ve pek cok kulturle tanistim, her kulturun sevdigim ve sevmedigim yönleri oldu ama nefret etmek icin bir sebep goremedim.

  • fotrsapka  (11.06.16 16:29:49 ~ 16:32:56)
Kimseden milletinden dolayı nefret etmem. Bence siz de etmeyin.

  • i ve been mistreated  (11.06.16 16:30:19)
nefret etme ağır kaçmış biraz. arapları sevmem. yunanları severim. ingiliz milletine bi hayranlığım var kültüründen dolayı.

  • himmet dayi  (11.06.16 16:31:00)
en çok italyanları seviyorum ben. nefret değil de hintli ve pakistanlılardan çok hoşlanmıyorum.

  • in vino veritas  (11.06.16 16:32:38)
Şimdi ne desem ırkçılık olacak ama İranlı erkekler de artık fazla flortoz mu desem, hoduk mu desem. Bi gariplerdi.

  • damdanakan  (11.06.16 16:33:25)
ben nefret etmiyorum hiçbir milletten ama macarları biraz az sevmiştim.

hollandalılar acayip arkadaş canlısı. <3333

isveçliler de yabancılara karşı başta biraz mesafeliler ama tanıyınca tam anlamıyla on numara insanlar.

alevi ve hıristiyan suriyeliler de iyidir. sünni kesime göre daha zengin ve haliyle okumuş etmiş falan oluyorlar.

Tanıdığım tek yunanlı da acayip flörtöz ve seksi bir erkekti, tüm yunanlı erkekler öyleyse ALLLAAAHHH ajsjajjaja
  • ambrosia  (11.06.16 16:42:34)
peşin not: genel değil kendi tanıdıklarımdan yola çıkıyorum, avrupada yaşamaktayım.

en nefret ettiğim tanıdıklarım italyanlar, en sevdiklerim almanlar.
  • ripolip  (11.06.16 17:44:11)
En çok anlaştıklarım hep fransızlar oldu.

  • chiper  (11.06.16 17:47:08)
çok içli dışlı oldum sayılmaz ama ingiliz gibi orusbu çucuğu az bulunur bence.

  • azizakin  (11.06.16 18:06:47)
hintli ve cinlileri sevmiyorum.
hintliler, pis, pazarlikci, sinsi, gormemis, igrenc insanlar. ya bir insan her seyde pazarlik yapar mi aq, ya tamam zamaninda cok fakirlik gormus olabilirsinde artik bolluk olan ulkedesin, kurtul artik su zihniyetinden.
cinliler, bunlar da pis kokar, uzayli gibiler, ne bir arkadas canlisidirlar ne baska bir sey, soguk nevale gibi takilirlar. medeniyetten epey uzaktirlar.
  • baldur2  (11.06.16 18:12:56)
kaç milletten insan tanıdım, polonyalılar kadar garibini görmedim

  • la noix  (11.06.16 18:13:10)
Genelde soğuk ülkelerin insanları ile daha iyi anlaşıyorum. Soğuktan kastım Kuzey Avrupa bu arada. Frekanslarımız uyuyor. Sıcak ülkelerin sıcakkanlı insanları ile pek iyi anlaşamıyorum (oldukça mesafeli bir insan olduğumdan mütevellit). Bunun yanı sıra Ortadoğuluları hayatıma almamaya özen gösteriyorum. Kafa yapılarımız çok ayrı onlarla. Özellikle gıcık olduğum tek millet ise Fransızlar. Bana denk gelenlerinin tamamı aşırı milliyetçi, megaloman ve kaz kafalıydı. Tüm Fransızlar böyle olmasa bile bende genel bir tiksinti oluştu bu ülkenin insanlarına karşı.

  • köstebek kurabiye  (11.06.16 18:17:15 ~ 18:18:15)
ben iranlıları çok sevdim. yardımcılar, kültürlüler. önyargım varmış resmen.
kanadalılar ve portekizliler ikinci en sevdiklerim.
amerikalıları sevmedim bilirkişi zannediyorlar kendilerini.
  • durgunfoton  (11.06.16 18:41:10)
iranlılar en nefret ettiklerim , çok soğuklar hiç konuşmuyorlar , açık ara ruslar en sevdiklerim

  • docrivers  (11.06.16 18:50:49)