Cinselliğin varlığını ilk ne zaman öğrendiniz, tepkiniz ne oldu?

ben ilkokul 4.sınıfta öğrenmiştim, arkadaşın birinin babası çocuk nasıl yapılır anlatmış o da bize anlatmıştı. hayat için ilk o zaman "ne kadar boktan bişey lan bu" demiştim. sevişmeyi seviyoruz tabi, veletken kötü geliyor insana bir penisin bir vajinaya girmesi.

Babam anlatmisti cocukken.

  • stavro  (11.06.16 13:54:59)
Ben 5. ya da 6. sınıfta öğrenmiştim. Bir sınıf arkadaşım anlatmıştı. Anlatırken zihnimde daha iyi canladırabilmem için meyvelerle örneklendirerek aydınlatmıştı beni eheh. İnanamamıştım uzunca bir süre, çok absürt görünmüştü bana.

  • köstebek kurabiye  (11.06.16 14:02:03 ~ 14:26:05)
ortaokuldayken bi abi dergi getirmişti. bizde merak edip incelemiştik dergiyi. bana iğrenç gelmişti ilk başlarda.

  • komando kani var bende  (11.06.16 14:20:15)
Aileme hiç bebeklerin nereden geldiğini, çocuğun nasıl olduğunu sormadım. Umrumda olmadı.

Benim dönemimin çoğu sevişmek diye bir şeyin varlığını Banu Alkan filmlerinden ne olduğunu tam anlamasa da fark etti. Hatta geçen gün yaşıt bir iş arkadaşım 'Ben küçükken Banu Alkan'ı güzel sanıyordum, hep öyle diyorlardı, hep onun filmleri vardı' dedi. Aynı şekilde Cesur ve Güzel, Yalan Rüzgarı'nda falan omuzlarını gördüğümüzde çıplak olduğunu varsaydığımız kadınlar sevişiyordu. Sevişmenin ne olduğunu göstermiyordu ama 'Bir kadının omuzları yalanmaya başlandığında kadın zevkli sesler çıkarmaya, inlemeye başlar' diye öğrendim. Uzun bir süre sevişmeyi çıplak kalıp yalanmak sandım.

Sonrasında yakın bir erkek arkadaşım bizi bilgilendirmek için 31 çekmenin ne olduğunu anlattı ama işin içinde penis yoktu. Tam olarak şu şekildeydi: Bir erkek bir sabunu alır ve 'Bir dam dam, iki dam dam, üç dam dam, ...' diye 31'e kadar elinde çevirirse ve kızın arkasına sürerse hamile kalır. Hadi, sabun ile benzerlik kurulabilir ama neden dam dam, hiç bilmiyorum. Kaç sene sonra, ne olduğunu öğrendikten sonra da 31 sayısının her erkek için standart olduğunu düşündüm.

Asıl ne olduğunu öğrenmem 13 yaşıma denk geliyor. En yakın arkadaşım 'Mastürbasyon yapıyor musun' diye sormuştu, 'O ney ki?' deyince ayrıntılı anlattı. Sonra da oturup porno izledik, oradan öğrendim. Ama öyle zevk için bakarak değil; tamamen belgesel izler gibi, hatta bazen elimizde çekirdeklerle. Bayağı ilginç geldi, bir süre esprilerim bel altı oldu. O zaman öğrendim ne olduğunu. Benden bir yaş büyük bir arkadaşım vardı, ona da ben anlattım. Bir süre de onunla porno izledik. Zaten o zaman 'E 31'i geçti, neden olmadı ki' diye incelemiştim. En son 'Kimbilir kaç tane 31'in sonunda kestiler de, görüntüleri birleştirdiler' demiştim.
  • aychovsky  (11.06.16 14:25:58 ~ 14:29:19)
ortaokul arkadaşlarım arasında çük muhabbeti.

  • Nox  (11.06.16 14:26:12)
31 çekmek tabirini 2. sınıfta öğrenmiştim, hatta o kadar ilginç gelmişti ki ilk olarak nerede duyduğumu bile hatırlıyorum, baya şaşırmıştım. sonra 4. sınıfta ilk defa porno izlemiştim, mahalledeki 2-3 yaş büyük bi arkadaşın evinde toplanmıştık. kadının oral seks yaptığını görünce kusucak gibi olmuştum lkajsşda. o vakte kadar çişli pis bişey olarak bildiğim pipi organının ağızda ne işi var diye baya düşünmüştüm. sesler çok etkilemişti aynı zamanda, kadının inlemelerini biraz rahatsız edici bulmuştum; kız resmen acı çekiyor ne biçim bişey bu demiştim. bu sebepten uzun bir süre seksin kadının çok da isteyerek yaptığı bişey olmadığını düşündüm çünkü izlediğim o pornoda kadının gördüğü muamele hiç hoşuna gidiyormuş gibi değildi. sonra uzun bi süre izlemedim, 7. sınıfta arkadaş yolda bulup getirmişti 3-4 tane cd, bizde izlemiştik. o zaman hoşuma gitti diye hatırlıyorum ama emin değilim, sonra liseye geçince zaten olayın ne olduğunu anlamıştım.

  • baba jo  (11.06.16 14:45:41)
8 yaşında erotik dergi okuyarak başladım. Bilenler bilir, kral diye bir dergi vardı. Erken tanıştım cinsellikle. Ama ergenliğe girişim ve ilk cinsel deneyimim geç oldu. Başka sebeplerden ötürü. Şimdi de acısını çıkarıyorum haha.

  • yirmisantim  (11.06.16 15:33:22)
5. sınıfta detaylarını öğrenmiştim ama 5-6 yaşındayken bile kadınla erkeğin farklı olduklarını ve birlikte türlü türlü aksiyonlara girdiklerini tahmin ediyordum, sadece detayları bilmiyordum. Öğrenince de tiksinmedim, bilinmeyene karşı duyulan o garip, merak dolu, heyecan verici ve biraz da korkutucu duyguyu hissettim.

  • ambrosia  (11.06.16 16:23:18)
Yaşımı hatırlamıyorum ama çocukken bilgisayarda babamın özenle sakladığı pornoları bulmuştum... normal porno da değillerdi......... Ağzım açık izlemiştim bunlar ne yapıyor diye. İğrenmediğimi hatırlıyorum, sadece çok merak etmiştim.

  • rivulet  (11.06.16 16:38:03 ~ 16:44:01)
9 yaşındaydım, annem hamileydi. isviçre'de yaşıyorduk, en yakın arkadaşım bakıcımın kızıydı. o zamanlar allah uygun gördüğü zaman evli kadınların karnına bebek yerleştiriyor sanıyordum, arkadaşıma da bunu söyledim. sonra o annesine "anne x bebekleri tanrının kadınların rahmine yerleştiriyor sanıyor!" dedi. ben de "e evet, bebek tanrının takdiridir." dedim. annesi de bunun üstüne "tabii ki öyle ama bizim de bir şey yapmamız gerekmez mi sence bebek olması için?" dedi. baya kafam karışmıştı, sonra arkadaşım anlattı. dumur oldum tabii.

  • gmzo  (11.06.16 16:51:40)
Kadınla erkeğin bir şey yaptığını biliyordum ama ne yaptıklarını çözememiştim. 5. sınıftayken bilgisayarda pornodan bir kare gördüm fotoğraf olarak. Büyük ihtimalle virüsle falan inmiştir.

O zamana kadar çıplak gördüğüm tek erkekler 3-4 yaşında cocuklar olduğundan şok olmuştum. Penisi nasıl oluyor da pantolondan fark etmiyoruz, nasıl gizliyorlar diye kafam karışmıştı. Tabii o zaman penisin büyüyüp küçülen bir şey olduğundan da haberim yok. Haha.

Epey kafam karıştı. Tam anlamıyla süreci 7. sınıfta fen dersinde öğrendim sanırım. Nasıl hamile kalınıyor, sperm nedir, ergenlikte neler oluyor falan filan.
  • of dream and drama  (11.06.16 18:58:48)