Diktatörü devirme savaşında ne yapıyor olacaksınız?

Ya da öyle bir savaş olacak mı?

Savaşsız kavgasız, özgürlük düşmanları yokedilip özgürlük getirilebilir mi?

KAvgalar kansız biter mi? Yanyana geçen geceler unutulp gider mi?

güzel olduğunu düşündüğüm hatunlara "selam bebek " diye mesaj atcam.

  • tosunpasa  (11.06.16 00:29:10)
asla. kansiz bitme gibi bir ihtimal dusunmuyorum. bir savas kesinlikle olucak. ben de o savasta yer alicam.

yeteri kadar ayristi iki grupta. suriyeden beter olucaz gibime geliyor. sonucta bu adami secimle deviremeyecegimiz bir gercek. ben de artik o saftan bir insanla yasamayi katiyen istemiyorum ki genis aieliyz hepsi onlardan. ailem olmasina ragmen istemiyorum. o derece tiksiniyor ve nefret ediyorum.

metroda tacize ugrayan bizim duyurudaki kizi taciz eden insanlar onlar, karamanda cocuk istismar eden tayfa onlar, calan cirpan, merhametsiz tayfa onlar. dunyadaki kotuluk diyince aklima o partiye oy vermis insanlar geliyor.
  • charlotte blanc  (11.06.16 00:30:32 ~ 00:38:17)
ben dun kendimi feda etsem nasıl olur diye planlar yapıyodum. fırsatını bulursam edebilirim. cok bilendim.

  • galandar kostumu  (11.06.16 00:32:07)
Evimde oturup millet devirdikten sonra yeni rejimin en büyük destekçisi olarak ön plana çıkacağım

  • KaraSakall  (11.06.16 00:32:21)
Cevap veriyorum:

İngiliz burjuva devrimi (1599-1658)
Amerikan Bağımsızlık Savaşı (1775-1783)
Amerikan İç Savaşı (1861-1865)
Fransız Devrimi (1789-1794)
Paris İşçi Devrimi 1871
Rus Devrimi 1905
Ekim Devrimi 1917
Ve sıkılıyorum ama Meksika devrimi, Çin Devrimi diye gidiyor.
  • shadowcat  (11.06.16 00:36:16)
Su akar yatağını bulur.

O gün ne getirir bilinmez elbette ki ama umudumuz budur: eksisozluk.com
  • sevgikusunkanadinda  (11.06.16 00:42:09)
Muhtemelen sevişiyor olurum.

  • Goddard  (11.06.16 00:43:38)
savaşsız olmaz bu tür şeyler. ya sen ölürsün ya karşıdaki ölür ya da ikisi de.

  • zvonimir  (11.06.16 01:18:03)
Bu ülkeyi terk edemezsem, kamuflajları çekip tüfeğime fişek basıyor olacağım. Ama sorun şu ki ben 2 gruptan daha fazla grup görüyorum.

  • utkumon  (11.06.16 11:17:05)
yunan adaları beni bekliyor olacak. bu ülke için savaşılmaz. rejim değişince toplum değişmeyecek ki.

  • bim tribi  (11.06.16 11:28:22)
Ooo sözlüğün ne zamandır yazmayan ak trollü @ne nicki be Duyuru'yu keşfetmiş. O yazdığın leş iletiyi editle de rezil olma.

www.diken.com.tr

Deniz Gezmiş'in bir tane davası yoktur ki siyasi fikirleri dolayısıyla olmasın. Ama senin partinin il-ilçe başkanları sapık, tecavüzcü kaynıyor. Yansıtma yapmak, "batıda da tecavüz var tımam mı"larınız işe yaramayacak. Devrimci önderlere laf atmak senin haddin değil, o ağzını topla. Bir de o ki'nin ayrı yazılmayacağını öğren. Her şeyi de biz mi söyleyeceğiz yahu?

Günü geldiğinde tarihin çöplüğüne atılacaksınız. O zamana kadar özeleştiri verin ki sonradan ağlamayın.
  • sevgikusunkanadinda  (11.06.16 12:49:16 ~ 12:49:49)